Mercedes-Benz Used 1

Mercedes-Benz Used 1

Samochody dostawcze Mercedes-Benz Used 1

Mercedes-Benz Used 1 to program w ramach którego kupując używany samochód dostawczy otrzymujecie gwarancję jakości, bezpieczeństwa oraz serwisu na najwyższym poziomie. Nasz program Mercedes-Benz Used 1 daje możliwość wkroczenia w świat Mercedes-Benz ze wszystkim jego korzyściami i usługami – za cenę używanego pojazdu.

  • Najwyższe bezpieczeństwo, największa wiarygodność
  • Sprawdzone pojazdy z gwarancją
  • Bezkompromisowe standardy Mercedes-Benz podczas przeglądów
  • Zróżnicowana oferta pojazdów
  • Szybkie przygotowanie pojazdów
Najważniejsi są odpowiedni ludzie.

Sprzedawanie nie zawsze oznacza to samo: różnica tkwi w jakości doradztwa. Dlatego w naszych salonach doradzają specjaliści od używanych samochodów. Nasi doradcy handlowi są specjalnie szkoleni do pracy w handlu pojazdami używanymi i otrzymują certyfikaty Mercedes-Benz.

Sprawdzona jakość gwarantowana.

Wszystkie samochody Mercedes-Benz Used 1 są poddawane drobiazgowej kontroli technicznej i przechodzą jazdę próbną. Historię pojazdów marki Mercedes-Benz sprawdzamy w systemach serwisowych Mercedes-Benz bądź w rozmowie z ich poprzednimi właścicielami.

Samochody dostawcze Mercedes-Benz Used 1 naprawiamy wyłącznie z zastosowaniem oryginalnych części i przed dostarczeniem klientowi starannie pielęgnujemy ich wygląd. Przed wydaniem pojazdu klientowi przeprowadzamy wszelkie czynności konserwacyjne, serwisowe i działania z zakresu obsługi klienta.

Jesteśmy gotowi by naprawić wszelkie usterki

Nasz Service24h nawet wyjedzie do Ciebie i w nieskomplikowany sposób usunie mniejsze problemy na miejscu. A kosmetyczne poprawki wykonamy szybko, kompetentnie i niedrogo w ramach usług serwisowych SmallRepair Mercedes-Benz.

Gwarancja mobilności MobiloVan umożliwia dalszą jazdę w razie awarii technicznych oraz napraw warsztatowych w ramach gwarancji lub polityki dobrej woli.

Mercedes-Benz Software Retrofit pozwoli na szybkie, profesjonalne i korzystne rozszerzenie bazujących na oprogramowaniu funkcji używanego samochodu dostawczego.

Oprócz sprawdzonych Oryginalnych Części Regenerowanych oferujemy szeroką paletę akcesoriów: od dywaników po hak holowniczy – wszystko, czego potrzebujesz w swojej działalności. Klienci nabywający samochody używane mogą oczywiście również skorzystać z naszej oferty usług dla nowych samochodów: karta MercedesServiceCard umożliwi optymalne zarządzanie swą mobilnością i kontrolę kosztów – od regulowania płatności za paliwo po opłaty drogowe.

Wyszukiwarka samochodów używanych

Skontaktuj się z naszym oddziałem:

- Modlniczka, ul. Profesora Adama Rożańskiego 3, tel. 12 298 42 00

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie