Aktualności

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie

Jeep Easter Eggs. Niespodzianki w samochodach marki Jeep.

Od końca lat 90. w każdym Jeepie ukryty jest kawałek historii – to niewielkie elementy znane jako Jeep Easter Eggs.

Mercedes-Benz EQS z grillem prosto wyciągniętym z Klasy S – kilka słów od ekspertów

Mercedes-Benz dokonał rozległych ulepszeń w modelu EQS , reagując na opinie klientów i rynku. Na rok modelowy 2024, Mercedes-Benz wprowadza istotne ulepszenia w modelu EQS , które zwiększają jego funkcjonalność i komfort. Pojazd oferuje teraz do 822 km zasięgu dzięki powiększonej baterii o pojemności 118 kWh i zaawansowanej technologii. 

Ten Mercedes jest Zawsze na czasie: CLA Coupé

O CLA Coupé, jak i Shooting Brake pisaliśmy już kilkukrotnie. Nie zmienia to jednak faktu, że ta konstrukcja wciąż nas zachwyca i spotyka się z uznaniem szerokiego grona fanów Mercedes-Benz. Model ten uznajemy za nieprzemijalny. Dlaczego? Zapraszamy do lektury.

Nowa Alfa Romeo Milano. Zadebiutowała na międzynarodowej scenie.

Data 10 kwietnia 2024 r. zapadnie w pamięci na długo! To właśnie wtedy została zaprezentowana Alfa Romeo MILANO – najnowszy, kompaktowy SUV włoskiej marki Alfa Romeo.

Ładowanie elektrycznego Mercedesa – kolejność podpięcia przewodów

Sprawa wydaje się nietrudna, ale wbrew pozorom drobiazgi mają znaczenie. Jak poprawnie podpiąć kable do ładowania elektrycznego Mercedesa, aby proces przebiegł poprawnie i sprawnie?

Od eksperta: wyważanie kół - co to jest test drogowy?

Wyważenie kół to nie wszystko. Dla samochodów marki Luksusowej i AMG, przydatne okazuje się wykonanie testu drogowego. Pozwala on dodatkowo zadbać o komfort i bezpieczeństwo szczególnie w przypadku samochodów, które pokonują duże ilości kilometrów, lub klient oczekuje jeszcze większego komfortu.