Serwis

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie

Polecane promocje w kategorii: Serwis

Serwis elektrycznego samochodu Mercedes-Benz - Najczęstsze pytania

Serwisowanie czy przeglądy samochodów elektrycznych rodzą mnóstwo pytań. Chcemy, aby nasi klienci mieli na temat jak najszerszą wiedzę. Materiał powstał we współpracy z Maciejem Fijałkowskim, Dyrektorem ds. Obsługi Posprzedażnej Samochodów Osobowych i Dostawczych Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.

Mercedes-Benz - Czym jest przedłużona gwarancja na samochód?

Przedłużona gwarancja to tak naprawdę ubezpieczenie napraw pogwarancyjnych i jest świadczona przez Mercedes-Benz, może uchronić nas przed nieprzewidzianymi kosztami napraw. Na pytania dotyczące przedłużonej gwarancji odpowiada Robert Banot, Kierownik Biura Obsługi Klienta w Serwisie Mercedes-Benz.

Czy Twój Mercedes jest objęty bezpłatną akcją serwisową? Sprawdź!

Aktualne akcje serwisowe z przywołaniem. Twój Mercedes zasługuje na najlepszą opiekę serwisową. Regularne przeglądy i odpowiednia konserwacja to klucz do zachowania wartości oraz wydajności Twojego pojazdu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia bezpłatnej akcji serwisowej, jeśli Twój model Mercedesa został do niej zakwalifikowany.

As Serwisowy. Oferta Specjalna.

Postaw na doświadczenie naszych serwisów oraz jakość usług.

Oferta specjalna – oryginalnych, cyfrowych tachografów 2 generacji

TACHOGRAF to nieodzowny przyjaciel każdego trakera, ponieważ do rejestracji czasu pracy i przestrzegania przerw na odpoczynek są zobligowani wszyscy kierowcy w  krajach Unii Europejskiej. Pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony mają obowiązek montażu tachografu cyfrowego w samochodach ciężarowych.  

Zadbaj o Alfa Romeo na wiosnę – skorzystaj z Promocji Serwisowych Wiosna 2024.

Czy Twoja Alfa Romeo potrzebuje przeglądu i odświeżenia? Poznaj ofertę promocyjną i zaplanuj wizytę w naszym serwisie.  

Aktualności