Serwis

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie

Polecane promocje w kategorii: Serwis

Serwis elektrycznego samochodu Mercedes-Benz - Najczęstsze pytania

Serwisowanie czy przeglądy samochodów elektrycznych rodzą mnóstwo pytań. Chcemy, aby nasi klienci mieli na temat jak najszerszą wiedzę. Materiał powstał we współpracy z Maciejem Fijałkowskim, Dyrektorem ds. Obsługi Posprzedażnej Samochodów Osobowych i Dostawczych Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.

Mercedes-Benz - Czym jest przedłużona gwarancja na samochód?

Przedłużona gwarancja to tak naprawdę ubezpieczenie napraw pogwarancyjnych i jest świadczona przez Mercedes-Benz, może uchronić nas przed nieprzewidzianymi kosztami napraw. Na pytania dotyczące przedłużonej gwarancji odpowiada Robert Banot, Kierownik Biura Obsługi Klienta w Serwisie Mercedes-Benz.

Czy Twój Mercedes jest objęty bezpłatną akcją serwisową? Sprawdź!

Aktualne akcje serwisowe z przywołaniem. Twój Mercedes zasługuje na najlepszą opiekę serwisową. Regularne przeglądy i odpowiednia konserwacja to klucz do zachowania wartości oraz wydajności Twojego pojazdu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia bezpłatnej akcji serwisowej, jeśli Twój model Mercedesa został do niej zakwalifikowany.

Od eksperta: wymiana filtrów - czy jest konieczna przy wymianie oleju?

Przy wymianie oleju i innych płynów eksploatacyjnych nie brakuje pytań o konieczność wymiany filtrów. Nasz ekspert odpowiada na najbardziej nurtujące pytania.

Ładowanie elektrycznego Mercedesa – kolejność podpięcia przewodów

Sprawa wydaje się nietrudna, ale wbrew pozorom drobiazgi mają znaczenie. Jak poprawnie podpiąć kable do ładowania elektrycznego Mercedesa, aby proces przebiegł poprawnie i sprawnie?

Od eksperta: wyważanie kół - co to jest test drogowy?

Wyważenie kół to nie wszystko. Dla samochodów marki Luksusowej i AMG, przydatne okazuje się wykonanie testu drogowego. Pozwala on dodatkowo zadbać o komfort i bezpieczeństwo szczególnie w przypadku samochodów, które pokonują duże ilości kilometrów, lub klient oczekuje jeszcze większego komfortu.

Aktualności