OG Banner Mobile OG Banner

Nowy Jeep Grand Cherokee - poznaj go jeszcze lepiej

Nowy Jeep Grand Cherokee - poznaj go jeszcze lepiej

Jeep Grand Cherokee 4xe Plug-In-Hybrid

Nowy model Jeep Grand Cherokee dołączył do kategorii samochodów niskoemisyjnych, jako jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie, z napędem 4x4 SUV-ów w historii.

Nowy Jeep Grand Cherokee Plug-in Hybrid

Długo wyczekiwany model Grand Cherokee w nowej odsłonie, czyli w wersji wersji Plug-in Hybrid, został zaprezentowany w południowej Hiszpanii.  Samochód zapewnia ogromne możliwości terenowe, oszczędność paliwa i przede wszystkim poszanowanie środowiska. Zastosowana w nim technologia 4xe to kolejny krok w stronę elektryfikacji całej gamy marki.

Po pierwsze - bezpieczeństwo w Grand Cherokee 4xe!

Jeep Grand Cherokee 4xe oferuje ponad 110 zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, w tym technologie, udoskonalające połączenie między kierowcą, samochodem oraz drogą. Poza standardowymi funkcjami bezpieczeństwa są dostępne dodatkowe elementy, takie jak:

  • nowy asystent jazdy nocnej z czujnikiem wykrywania obecności pieszych i zwierząt
  • system zapobiegania kolizji na skrzyżowaniu
  • asystent parkowania równoległego i prostopadłego
  • nowy system rozpoznawania znaków drogowych

Mocne strony nowego Jeepa?

Nowa wersja Jeepa Grand Cherokee 4xe łączy w sobie zaawansowany czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 2,0 litra z turbodoładowaniem, dwa silniki elektryczne, ośmiostopniową, automatyczną skrzynię biegów TorqueFlite i sprawdzone systemy napędu Jeep 4x4.

Jeep Grand Cherokee z zaawansowanymi możliwościami terenowymi

Zaletami nowoczesnego Grand Cherokee 4xe są bez wątpienia możliwości terenowe, dzięki dwóm systemom napędu 4x4, do których zalicza się Quadra-Trac II i Quadra-Drive II z tylnym elektronicznym mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu (eLSD). Systemy wyposażone są w aktywną skrzynkę rozdzielczą, która poprawia przyczepność, przenosząc moment obrotowy na koła o największej przyczepności.

Napęd przyjazny dla środowiska Grand Cherokee Plug-In-Hybrid

To najbardziej zrównoważony ekologicznie Grand Cherokee z napędem 4x4. Technologia plug-in 4xe zapewnia do 51 km zasięgu elektrycznego w mieście oraz łączny zasięg do 700 km. Model przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,3 sekundy. Jeśli interesuje Cię ten napę, ale chciałbyś wiedzieć o nim więcej - sprawdź różnice między elektrykiem a hybrydą typu plug-in!

Pierwszy Jeep Grand Cherokee z napędem hybrydowym

Zaawansowana technologia w Grand Cherokee 4xe

Samochód posiada zaawansowaną technologię i system Uconnect™ 5 z pierwszym w segmencie ekranem dla pasażera z przodu oraz nowym systemem rozrywki w wysokiej rozdzielczości dla pasażerów siedzących z tyłu. Dodatkowo został wyposażony w system Active Driving Assist. Dostępne są również różne tryby jazdy EV, między innymi: hybrydowy, elektryczny, eSave, a także hamowanie rekuperacyjne.

Wnętrze nowego Jeepa Grand Cherokee

Dostępna gama

Nowy Grand Cherokee 4xe Plug-In-Hybrid jest dostępny w kilku wersjach wyposażenia

  • Limited – Grand Cherokee w najczystszej formie. To idealne rozwiązanie dla biznesu. Wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Wnętrze oferuje fotele z tapicerką premium, cyfrowy panel wskaźników TFT o przekątnej 10,25-cala oraz
    10-calowy system multimedialny z nawigacją.
  • Overland – to, co najlepsze z obu światów – Overland oferuje komfort klasy premium i autentyczne możliwości terenowe marki Jeep®.
  • Trailhawk – bezkompromisowe możliwości terenowe, jakie może zaoferować jedynie Jeep®. Standardowe wyposażenie wersji Trailhawk obejmuje wiodące w branży systemy i funkcje off-road, takie jak 18-calowe koła z oponami All Terrain, rozłączany przedni stabilizator i osłony podwozia.
  • Summit Reserve – flagowy model całej gamy JEEP pod względem technologii i wyrafinowania. Grand Cherokee w wersji Summit Reserve wyróżnia się 21-calowymi, polerowanymi kołami i wnętrzem oferującym niezrównany komfort. Elegancka tapicerka foteli ze skóry Palermo, akcenty z naturalnego drewna orzecha, 19-głośnikowy system audio Mcintosh i 10-calowy, ekskluzywny ekran pasażera oraz niezliczone inne wyjątkowe elementy wyposażenia dostępnego w standardzie sprawiają, że wersja Summit Reserve nie ma sobie równych.

Nagłośnienie audio mcintosh w nowym Jeep Grand Cherokee

Personalizacja produktu

Klienci zainteresowani personalizacją Jeepa Grand Cherokee 4xe mogą wybierać spośród ponad 90 akcesoriów, do których wliczają się elementy zewnętrzne i wewnętrzne. Wygląd premium nadwozia można podkreślić między innymi 21-calowymi felgami z wykończeniem Granite Crystal, emblematem oryginalnych akcesoriów Jeep oraz specjalną grafiką.

________________________________________________

Sprawdź dostępne modele Jeepa

 

 

 

 

 

  

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie