OG Banner Mobile OG Banner

WYPRZEDAŻ rocznika 2023 w Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive!

WYPRZEDAŻ rocznika 2023 w Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive!

W pierwszej dekadzie XXI wieku jednym z najważniejszych momentów w branży automotive w roku była wyprzedaż samochodów z danego rocznika. W salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive z przyjemnością odświeżamy tę ideę proponując wiele atrakcyjnych ofert. W promocyjnych cenach dostępne są modele z 2023 roku takie jak Klasa C, CLA, GLB czy nawet S. Sprawdź, czym wyróżniają się przecenione modele i jak duży rabat możemy Ci zaoferować!

Mercedes-Benz – najpopularniejsze modele w obniżonych cenach!

Mercedes C Klasa - Klasyka od Mercedes-Benz już za 185 000 złotych brutto!

Klasyczny, jeden z najpopularniejszych modeli Mercedes-Benz oferuje wiele możliwości konfiguracji. Wśród Mercedesów Klasy C z WYPRZEDAŻY rocznika dostępne są m.in. warianty C 180, C 200, C 300 czy C 300 4MATIC. Klasa C Mercedesa to szeroka paleta silników – nie brakuje egzemplarzy z silnikami diesla, benzynowymi czy hybrydowymi.

Mercedes-Benz Klasa C - Sprawdź ofertę WYPRZEDAŻY Klasy C rocznika 2023! 

Mercedes GLB - Wśród ofert egzemplarz z napędem 4MATIC w cenie 200 tysięcy złotych

Przestronny i zaskakująco zwinny w mieście Mercedes-Benz GLB to połączenie idei zgrabnego, wyżej zawieszonego pojazdu ze skrętnym samochodem, któremu niestraszna miejska dżungla. W naszej ofercie wyprzedaży znajdziecie Państwo modele GLB 200, GLB 200 4MATIC i GLB 250 4MATIC z silnikami benzynowym i wygodną, automatyczną skrzynią biegów.

Mercedes-Benz Klasa GLB - Sprawdź ofertę WYPRZEDAŻY GLB rocznika 2023!

Mercedes CLA - ze sportowym zacięciem i rabatem do 31 600 złotych

Mercedes-Benz CLA to jeden z najbardziej charakterystycznych modeli w portfolio Mercedesa. W limuzynie, opadająca linia z tyłu pojazdu wyróżnia go na drodze nie zmniejszając przestrzeni dla pasażerów i komfortu podróżowania. W naszej ofercie WYPRZEDAŻY rocznika znajduje się szeroki wachlarz ofert. W dostępnym wariancie Shooting Brake, CLA zyskuje dodatkową przestrzeń bagażową stając się prawdziwym „sleeperem” ze świetnymi osiągami i sportową sylwetką. Linia CLA rozwija skrzydła w wariancie CLA 35 4MATIC, gdzie automatyczna skrzynia biegów rozporządza ponad 300-konnym, 2-litrowym, benzynowym silnikiem.

Mercedes-Benz CLA  – sprawdź ofertę WYPRZEDAŻY CLA rocznika 2023!

Mercedes-AMG SL z niesamowitą obniżką, „S Klasa” w niskich ratach

Nowy Mercedes-AMG SL 55 4MATIC+ i SL 63 4MATIC+ w drastycznie niższych cenach!

Szokujący jak przyspieszenie 585-konnego silnika w modelu AMG SL 63 jest też rabat, który w naszej ofercie samochodów SL waha się od 179 400 złotych do 229 600 złotych! W ofercie w naszych salonach czekają Mercedes-AMG SL 55 4MATIC+ i Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+.

Mercedes-AMG wyprzedaż

Mercedes-AMG SL – sprawdź ofertę WYPRZEDAŻY AMG SL rocznika 2023!

Mercedes-Benz Klasa S – Twój własny poduszkowiec

Można powiedzieć, że wsiadając do „S Klasy” wsiadamy do poduszkowca. Tutaj każdy kilometr pokonamy w komfortowych warunkach, bez względu na to, czy zdecydujemy się na wariant z silnikiem diesla czy benzynowym. To najbardziej luksusowy model z gamy modeli Mercedesa. Na klientów czekają S 400d, S 450d, S 500 4MATIC, S 580 4MATIC czy S 580e 4MATIC. „Wyżej” jest już tylko Mercedes-Maybach Klasy S.

Mercedes-Maybach Klasy S w ofercie wyprzedażowej

Maybach - nie trzeba dodawać nic więcej. W przypadku dostępnych od ręki modeli S 580 4MATIC sygnowanych logiem Maybacha, trudno stwierdzić czy to kierowca, czy pasażer podróżują wygodniej. Synonim luksusu i wygody znanej z samolotów klasy biznes jest dostępny w niezwykle atrakcyjnym finansowaniu ratalnym w wysokości 14 292 PLN netto/m-c.

Mercedes-Benz Klasa S i Klasa S Maybach  – sprawdź ofertę WYPRZEDAŻY Klasy S rocznika 2023!

Mercedes-AMG GT 43 4MATIC i AMG GT 63 S E Performance 4MATIC – z duchem F1. Sportowa limuzyna za wiele, wiele mniej!

Modele z serii GT to połączenie wszystkich najlepszych cech AMG z wygodą znaną z „cywilnych” modeli Mercedesa. Wśród oferowanych przez nas w WYPRZEDAŻY rocznika modeli, swoją moc sięgającą 843 koni mechanicznych eksponują modele AMG GT 43 4MATIC i AMG GT 63 S E Performance 4MATIC. Wszystkie z dostępnych egzemplarzy AMG GT zostały przecenione, a najwyższy rabat sięga 217 tysięcy złotych.

Mercedes-AMG GT wyprzedaż

Mercedes-AMG GT  – Sprawdź ofertę WYPRZEDAŻY rocznika 2023!

To nie wszystko - Klasa A, Mercedes-Benz GLE i wiele innych modeli w obniżonych cenach!

Powyżej przytoczyliśmy najciekawsze modele dostępne w WYPRZEDAŻY rocznika 2023 w Sobiesław Zasada Automotive. W ofercie nie brakuje jednak innych, atrakcyjnych samochodów – sprawdź pełną ofertę samochodów osobowych tutaj!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie