OG Banner Mobile OG Banner

Sprawdź, co oferujemy

icon

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

icon

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

icon

Program Rekomendacji Pracowników

icon

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

icon

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

icon

Karta MultiSport

icon

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

icon

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

icon

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Rozwój

Nasz rozwój osobisty trwa najczęściej przez całe życie. Udoskonalanie siebie i swoich umiejętności to bowiem długotrwały proces, którego charakter może się zmieniać na przestrzeni kolejnych lat. Wpływ na niego mają różnorodne doświadczenia, a także nasza własna perspektywa i priorytety. Bez względu na to, czego chcemy od życia, warto jednak podjąć trud ulepszania siebie. Bardzo ważnym elementem jest rozwój osobisty w pracy, ponieważ dzięki niemu istnieje większa szansa na osiągnięcie sukcesu zawodowego.

W Sobiesław Zasada Automotive stawiamy na rozwój osobisty naszych pracowników. Polega on na poznawaniu określonych informacji i metod, które mają indywidualne zastosowanie w życiu każdego pracownika. Ich celem jest rozszerzanie potencjału i świadomości, rozwijanie posiadanych talentów lub odkrywanie nowych, a także wypracowanie nowych kompetencji. Dzięki temu, rozwój osobisty u każdego pracownika prowadzi do uzyskania większej satysfakcji z życia oraz realizacji marzeń i planów. Stawiamy na umiejętność poprawnej komunikacji, która jest dla nas kluczem do sukcesu i wpływa pozytywnie nie tylko na wykonywanie obowiązków służbowych naszych pracowników, ale i na bardzo dobrą atmosferę w firmie.

Dlatego w Sobiesław Zasada Automotive, podobnie jak w większości współczesnych organizacji biznesowych, powstał spójny i bardzo dokładny spis potrzebnych kompetencji wraz z obszarami wiedzy i umiejętności, których dotyczą, a także przykładami zachowań. Wszystkie kompetencje definiujemy przy pomocy wskaźników, dzięki którym w prosty sposób zidentyfikujesz swoje mocne strony i obszary wymagające poprawy. Model stanowi punkt wyjścia dla wielu procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi: rekrutacji, oceny pracowniczej, planowania ścieżek awansu, rozwoju i szkoleń.

co oferujemyco oferujemy

 

Dbając o ciągły rozwój naszych pracowników, kształtowanie, umacnianie kompetencji SZA wdrożyliśmy systemy wspierające:

Platforma e-learningowa Dolineo, która pozwala na podnoszenie wiedzy i umiejętności w wybranych obszarach. Rozwijaniu potencjału oraz budowaniu świadomości swoich mocnych stron i obszarów do rozwoju. Każdy z pracowników otrzymuje login i przypisaną ścieżkę rozwoju w zależności od preferencji i potrzeb.

co oferujemy co oferujemy

Nowoczesna platforma eTutor – największy serwis języków angielskiego i niemieckiego - online w Polsce. Na platformie pracownicy znajdą dopasowane lekcje do swojego poziomu tak, aby ich czas na platformie został wykorzystany jak najlepiej. Lekcje, powtórki i zadania to nie wszystko! Mamy też dodatkowe kursy tematyczne, wciągające gry językowe i podcasty.

co oferujemy co oferujemy

co-oferujemy co-oferujemy