OG Banner Mobile OG Banner

Informacje dla praktykantów

Zanim wybierzesz ścieżkę kariery, poznaj w praktyce, co sprawia Ci największą frajdę i jaki typ zadań w przyszłości przyniesie Ci najwięcej satysfakcji. Sobiesław Zasada Automotive to gwarancja bezcennego doświadczenia, które nabędziesz pod okiem najlepszych specjalistów w branży. Być może odkryjemy w Tobie talent i zaproponujemy Ci współpracę? Zainwestuj w siebie. #NadajTempaSwojejKarierze

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,

W każdym roku uczniowie szkół stoją przed wyborem swojej ścieżki edukacyjnej i miejsca odbywania praktycznej nauki zawodu.

W imieniu firmy Sobiesław Zasada Automotive zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie organizacji zajęć praktycznej nauki zawodu na stanowiskach: mechanik, blacharz, lakiernik, elektromechanik.

Praktyki w Sobiesław Zasada Automotive to gwarancja rozwoju w renomowanej spółce klasy Premium, która posiada długoletnie doświadczenie na polskim rynku dealerów samochodowych. Z naszej strony możemy zaproponować bardzo dobre warunki praktyk, możliwości rozwoju, liczne szkolenia oraz opiekę i zdobywanie wiedzy pod okiem najlepszych fachowców w branży motoryzacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Szefową Działu HR:
Karolina.Zadecka@zasadaauto.pl.

Praktyki w Sobiesław Zasada Automotiveobraz

Profil kandydata ubiegającego się o praktyki:

  • Zaangażowany - czynnie działający w strukturach swojej szkoły, ambitny, lubiący wyzwania.
  • Otwarty - cechujących się energią do działania.
  • Aktywny w mediach społecznościowych - udostępniający posty, oferty.
  • Odpowiedzialny i zorganizowany - któremu można powierzyć obowiązki.