OG Banner Mobile OG Banner
oferta pracy - Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych, Samochody Ciężarowe

Jest wiele powodów, by pracować w Sobiesław Zasada Automotive. Fascynujące samochody, innowacyjna technika, zmotywowane zespoły, różnorodne ścieżki rozwoju zawodowego czy nowoczesne środowisko pracy to tylko kilka z nich. Dołącz do nas i przekonaj się, że Twoja kariera może wskoczyć na jeszcze wyższe obroty.

mercedes

Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych, Samochody Ciężarowe

małopolskie, Modlniczka (pow. krakowski)

Dlaczego warto u nas pracować?

mercedes

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

mercedes

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

mercedes

Program Rekomendacji Pracowników

mercedes

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

mercedes

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

mercedes

Karta MultiSport

mercedes

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

mercedes

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

mercedes

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Jakie będą Twoje zadania?

  • Koordynacja działań związanych z obsługą i pozyskiwaniem Klientów kluczowych samochodów ciężarowych i autobusów.
  • Utrzymywanie trwałych relacji z Klientami, w tym odzyskanie Klientów utraconych.
  • Prezentacja ofert usług serwisowych i umów MBT.
  • Współpraca z działem handlowym i analiza systemu MB Uptime.
  • Organizacja akcji promocyjnych i współpraca z działem marketingu.
  • Uzupełnianie dokumentacji w systemie CRM i zawieranie porozumień serwisowych.
  • Przygotowywanie raportów aktywności i prezentacji produktowych.
  • Udział w przetargach na serwisowanie pojazdów.
  • Wymiana doświadczeń w obszarze CSP i udział w szkoleniach.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub pokrewnego
  • Wiedzy produktowej (samochody ciężarowe)
  • Znajomości usług serwisowych
  • Znajomości rynku samochodów ciężarowych
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Powyższa oferta jest dla Ciebie?