OG Banner Mobile OG Banner
oferta pracy - Key Account Manager (Zawiła 3)

Motoryzacja to Twoja pasja? Chcesz pracować w nowoczesnym środowisku i otworzyć przed sobą atrakcyjne ścieżki rozwoju zawodowego? Stań się częścią zespołu Mercedes-Benz, w którym to Ty usiądziesz za kierownicą na drodze ku satysfakcjonującej karierze.

mercedes

Key Account Manager (Zawiła 3)

małopolskie, Kraków

Dlaczego warto u nas pracować?

mercedes

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

mercedes

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

mercedes

Program Rekomendacji Pracowników

mercedes

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

mercedes

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

mercedes

Karta MultiSport

mercedes

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

mercedes

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

mercedes

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Jakie będą Twoje zadania?

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i flotowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Regularne wizyty u klientów, prezentacje produktowe i omawianie indywidualnych potrzeb
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferty samochodów dostawczych Mercedes-Benz
  • Negocjacje handlowe w celu uzgodnienia warunków umów, cen i dostaw
  • Realizacja celów sprzedażowych Spółki
  • Koordynacja całego procesu sprzedaży, od pierwszego kontaktu do dostawy pojazdów
  • Współpraca z działami logistycznymi oraz serwisowymi
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i dostosowywanie strategii sprzedażowych
  • Identyfikowanie potencjalnych klientów poprzez badanie rynku i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia min.: średniego
  • Doświadczenia w sprzedaży, preferowane w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej
  • Umiejętności negocjacyjnych i doświadczenia w prowadzeniu rozmów handlowych
  • Znajomości technik sprzedażowych i umiejętności skutecznej prezentacji produktów
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Zdolności do samodzielnej organizacji pracy oraz gotowości do pracy w terenie, obejmującej częste wizyty u klientów
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość rynku samochodów dostawczych oraz technologii stosowanych w pojazdach

Powyższa oferta jest dla Ciebie?