OG Banner Mobile OG Banner
oferta pracy - Aktywny Sprzedawca Części Zamiennych

Motoryzacja to Twoja pasja? Chcesz pracować w nowoczesnym środowisku i otworzyć przed sobą atrakcyjne ścieżki rozwoju zawodowego? Stań się częścią zespołu Mercedes-Benz, w którym to Ty usiądziesz za kierownicą na drodze ku satysfakcjonującej karierze.

mercedes

Aktywny Sprzedawca Części Zamiennych

małopolskie, Nowy Sącz

Dlaczego warto u nas pracować?

mercedes

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

mercedes

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

mercedes

Program Rekomendacji Pracowników

mercedes

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

mercedes

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

mercedes

Karta MultiSport

mercedes

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

mercedes

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

mercedes

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Jakie będą Twoje zadania?

  • Aktywna sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów Mercedes-Benz
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki
  • Pozyskiwanie Klientów i budowanie sieci sprzedaży
  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu
  • Promowanie produktów firmy
  • Monitorowanie działań konkurencji

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego - preferowane techniczne
  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenia w sprzedaży części i akcesoriów samochodowych
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, talentu organizacyjnego
  • Orientacji na cele, wyniki, rezultaty
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomości programów pakietu MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Powyższa oferta jest dla Ciebie?