Zobacz, jak pracujemyHistorie sukcesu

Mariusz Leśniak

Mariusz Leśniak

Pracuje na stanowisku Koordynatora ds. Floty Samochodów Osobowych i Dostawczych.

Kiedy rozpoczęła się Twoja historia z SZA?

Moja przygoda w SZA rozpoczęła się 10 lat temu.

Jak rozwijała się Twoja ścieżka kariery w SZA?

Moje pierwsze doświadczenie pracy w SZA było na stanowisku pracownika myjni. Z czasem awansowano mnie na Asystenta Salonu Samochodów Osobowych, którą sprawowałem przez okres 4 lat. Dziś pracuję na stanowisku Koordynatora ds. Floty PC i VAN.

Czego nauczyły Cię doświadczenia w pracy na różnych stanowiskach?

Doświadczenie, które wynosiłem z pracy na różnych stanowiskach sprawiło, że rozwinąłem w sobie cierpliwość i pewność siebie. Nauczyło mnie to, że załatwienie niektórych spraw wymaga czasu i ciężkiej pracy. W SZA cały czas czuję, że się rozwijam.

Największe wyzwanie z jakim zmierzyłeś się w swojej karierze to?

Z wyzwaniami mierzę się każdego dnia. Każde powierzone mi zadanie jest dla mnie mniejszym lub większym wyzwaniem, które staram się wykonywać najlepiej jak potrafię.

Co najbardziej cenisz w swojej pracy?

W pracy cenię przede wszystkim przyjazną atmosferę. Bardzo ważnym elementem jest dla mnie dobry kontakt z Kolegami i Koleżankami z pracy. Praca w SZA zapewnia mi stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Komu poleciłbyś pracę w SZA?

Pracę w SZA poleciłbym osobie ambitnej, która nie boi się wyzwań, a jednocześnie cechuje się systematycznością i zaangażowaniem.

Andrzej Kordecki

Andrzej Kordecki

Piastuje stanowisko Szefa Serwisu już od 10 lat. 

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z motoryzacją?

To było dla mnie zupełnie naturalne. Od zawsze interesowałem się majsterkowaniem. Na początku zajmowałem się drobnymi naprawami. Największą radość sprawił mi zakup pierwszego samochodu, który mogłem udoskonalać.

Jak wyglądała Twoja ścieżka kariery?

Stanowisko, które obecnie piastuje „nie spadło mi z nieba”. Przez 8 lat pracowałem jako mechanik. Kolejne 4 lata rozwijałem swoje kompetencje na stanowisku Doradcy Serwisowego, aż w końcu zaproponowano mi rolę Szefa Serwisu.

A jak wyglądał Twój rozwój w firmie Sobiesław Zasada Automotive?

To właśnie tutaj zatrudniono mnie na stanowisku Doradcy Serwisowego, aby po 4 latach otrzymać awans na stanowisko Szefa Serwisu! To była dla mnie ogromna szansa, którą chyba wykorzystuje… piastuję to stanowisko już od 10 lat.

Czym zajmujesz się na co dzień?

Dzisiaj zarządzam zespołem ponad 40 osób! Moje działania dotyczą przede wszystkim organizowania obsługi serwisowej pojazdów Mercedes-Benz.

Co możesz zaliczyć do swoich największych wyzwań zawodowych?

Ciągły rozwój. Dążę do tego, aby mój zespół nieustannie się rozwijał. Sam również poszerzam horyzonty. Najbardziej cenie sobie zadowolenie pracowników i klientów.

Czy Twoim zdaniem warto podjąć wyzwanie pracy w SZA?

Jeżeli ktoś poszukuje stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a dodatkowo zależy mu na samorozwoju to zapraszamy do naszego zespołu!


Siła kobiet

Chcą się rozwijać, kształcić, szkolić, poznawać świat i ludzi. Uczestniczą w szkoleniach. Podnoszą swoje kompetencje. Tworzą plany i je realizują. Stawiają cele i do nich dążą. Oddają się różnorodnym pasjom. Stanowią 22% naszego zespołu, a 10% z nich znajduje się w gronie menadżerów. W Sobiesław Zasada Automotive piastują różne stanowiska, m.in.: szefowa marketingu, doradca handlowy, doradca serwisowy ds. blacharsko - lakierniczych, asystentka, pracownik recepcji czy sprzedawca części zamiennych.

Kobiety.
Poznaj ich siłę!

Ruszamy z wyjątkowym projektem, w ramach którego przedstawimy sylwetki wspaniałych kobiet z naszej firmy. Co 2 miesiące będziemy publikować wywiady z naszymi koleżankami, które opowiedzą nam o swojej pracy, osiągnięciach, pasjach i swoich największych marzeniach.

Chcemy udowodnić, że siła kobiet to nie hasło na plakacie, to nie moda czy trend, ale nasza firmowa rzeczywistość.

Siła kobiet wstęp
Poznajcie Anetę - Doradcę Serwisowego - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Poznajcie Anetę - Doradcę Serwisowego - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Aneta, karierę w SZA zaczynała jeszcze jako studentka. Jest z nami już 11 lat i obecnie pracuje na stanowisku Doradcy Serwisowego. W godzinach pracy obsługuje samochody floty, a po godzinach zamienia się w cukiernika i robi torty artystyczne z masą angielską. Jest Krakowianką od czterech pokoleń!

Rozwiń

Poznajcie Danutę - Aktywnego Sprzedawcę Części Zamiennych - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Danusia związana jest z motoryzacją już od 10 lat. Przyznaje, że w tym czasie wiele się zmieniło w kwestii podejścia do kobiet pracujących w tej branży. Dziś jej wizyty w warsztacie nie wzbudzają takiego zdziwienia.

Rozwiń

Poznajcie Dorotę - Sprzedawcę Części Zamiennych, Pracownika Magazynu - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Dorota, kiedy jako młoda dziewczyna podglądała pracę w warsztacie taty, nie myślała, że w przyszłości zwiąże się z tą branżą . W Sobiesław Zasada Automotive pracuje od 4 lat.

Rozwiń
Poznajcie Kasię - Doradcę Handlowego Jeep, Alfa Romeo - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Poznajcie Kasię - Doradcę Handlowego Jeep, Alfa Romeo - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Kasia często powtarza: My kobietki jesteśmy ambitne! Lubimy wyzwania i często postępujemy wbrew wszystkim. To nas nakręca do działania.

 

 

Rozwiń
Poznajcie Małgorzatę - Doradcę Handlowego Samochodów Osobowych - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Poznajcie Małgorzatę - Doradcę Handlowego Samochodów Osobowych - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Małgorzatę zawsze ciągnęło do motoryzacji. W dzieciństwie zdecydowanie wolała majsterkować niż pomagać w kuchni. Zaczynała w handlu, ale los sam skierował ją do Mercedesa. 

Rozwiń
Poznajcie Martynę - Specjalistkę ds. Gwarancji - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Poznajcie Martynę - Specjalistkę ds. Gwarancji - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Martyna pracuje z nami już ponad 5 lat, aktualnie na stanowisku Specjalistki ds. Gwarancji. Po godzinach pracy czas spędza z Shelby i choć wszyscy z pewnością mamy od razu skojarzenie z amerykańskim kierowcą wyścigowym, to jednak nie o niego chodzi. 

Rozwiń
Poznajcie Panią Agnieszkę - Dyrektora Sprzedaży Samochodów Dostawczych - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

Poznajcie Panią Agnieszkę - Dyrektora Sprzedaży Samochodów Dostawczych - jedną z bohaterek cyklu SiłaKobietSZA

W naszej firmie również kobiety mogą spełniać się zawodowo oraz zajmować wysokie stanowiska. Pani Agnieszka Rozlachowska - Dyrektor Sprzedaży VAN od wielu lat udowadnia, że nieważna jest dziedzina, ważne jest zaangażowanie i chęć rozwijania się. Dowiedz się więcej o ścieżce kariery, planach oraz pasjach Pani Agnieszki.

Rozwiń

Pasje pracowników

Gdyby ciszy nie było między słowami, a chwili odpoczynku między kolejnymi dniami pracy, byłoby dziwnie. Dlatego w tym, co „pomiędzy”, nasi pracownicy realizują pasje, o których chętnie ci opowiedzą.

Doradcy Handlowi w Sobiesław Zasada Automotive odpowiadają za budowanie wizerunku firmy i reprezentująją w kontaktach z klientem. Są to osoby o wielu talentach. Tego wymaga specyfika pracy.

Poznajcie Wojtka - Informatyka - jednego z bohaterów cyklu Pasje Pracowników

Poznajcie Wojtka - Informatyka - jednego z bohaterów cyklu Pasje Pracowników

Wojtek w Dziale IT Sobiesław Zasada Automotive pracuje już od kilkunastu lat. Sam posiada wyjątkową pasję, którą chętnie dzieli się ze światem. 

 

 

Rozwiń
Poznajcie Zbyszka - Doradcę Handlowego - jednego z bohaterów cyklu Pasje Pracowników

Poznajcie Zbyszka - Doradcę Handlowego - jednego z bohaterów cyklu Pasje Pracowników

Zbyszek z wykształcenia jest muzykiem i właśnie grze na perkusji poświęca swój wolny czas. Od kilku lat należy do rock’owego zespołu, który cyklicznie występuje na różnego typu eventach. Dodatkowo nasz Doradca Handlowy jest instruktorem jazdy konnej oraz miłośnikiem żeglarstwa.

Poznajcie Wiolę - Doradcę Handlowego Karcher - jedną z bohaterek cyklu Pasje Pracowników

Poznajcie Wiolę - Doradcę Handlowego Karcher - jedną z bohaterek cyklu Pasje Pracowników

Wioletta, ma ogromne serce do zwierząt, dlatego jej pasja nie mogła nie wiązać się właśnie ze zwierzętami. Parę lat temu zapragnęła posiadać psa rasy Mastif tybetański, dzisiaj jest doświadczonym hodowcą tych majestatycznych psów, z którymi podbija ringi wystawowe w Polsce. Obecnie Wioletta posiada w domu 5 Mastifów tybetańskich.