OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Benz Uptime.

Mercedes-Benz Uptime.

Innowacyjna aplikacja do komunikacja sieciowej między pojazdem, autoryzowanym serwisem, a firmą. Dla jeszcze wydajniejszego wykorzystania pojazdu.

Samochód ciężarowy zarabia tylko wtedy, gdy jeździ. Dzięki inteligentnej komunikacji sieciowej Mercedes-Benz Uptime zwiększa gotowość techniczną, na bieżąco diagnozuje status pojazdu i dołączonej naczepy oraz zaleca konkretne czynności. Pozwala to zaplanować dotąd nieplanowane wizyty w serwisie i zminimalizować przestoje.

Dzięki inteligentnej komunikacji sieciowej między pojazdem, serwisem Mercedes-Benz a Państwa firmą transportową, Mercedes-Benz Uptime definiuje nowe wzorce obsługi. Rezultat: Znaczny wzrost sprawności planowania pobytów w serwisie i większa gotowość techniczna pojazdów.

Wizja ukryta za Mercedes-Benz Uptime: 100% planowania i maksymalnej dyspozycyjności pojazdów.

Wraz z Mercedes-Benz Uptime zmierzamy do jasno wyznaczonego celu, którym jest sukcesywne minimalizowanie niespodziewanych awarii pojazdów i możliwość planowania napraw – a co za tym idzie, stałe zwiększanie gotowości technicznej Państwa floty.

Mercedes-Benz Uptime w praktyce.

Dzięki stałej wzajemnej komunikacji wszystkich połączonych w sieć systemów pokładowych każdego dnia generowane są gigabajty danych dotyczących danego pojazdu, które mogą zostać wykorzystane do przeprowadzenia różnorodnej diagnostyki. Przy tym już dzisiaj większa część wszystkich procesów diagnostycznych wykonywana jest w pełni automatycznie i wspomagana zdalnie przez Mercedes-Benz Uptime, w efekcie czego, zanim pojazd dotrze do warsztatu, jego pracownicy wiedzą już, co było przyczyną ewentualnej usterki.

Źródło: mercedes-benz-trucks.com

Zobacz więcej szczegółów

Zainteresowała Cię  nowa innowacyjna aplikacja łącznościowa UP TIME?

Skontaktuj się z naszym salonem Mercedes-Benz Truck

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie