OG Banner Mobile OG Banner

Nie idź na kompromis – wybierz nasz Autoryzowany Serwis.

Nie idź na kompromis – wybierz nasz Autoryzowany Serwis.

Rzetelny przegląd Twojego samochodu oraz naprawa każdego rodzaju usterki to jedna z wielu zalet korzystania z Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.

Specjalizujemy się w obsłudze każdego modelu Mercedes-Benz. Zarówno najnowszych, jak i tych starszych modeli.

Co zyskujesz, korzystając z usług autoryzowanego serwisu?

  • Gwarancję na Części Zamienne - stosując Oryginalne części Zamienne Mercedes-Benz, klient ma pewność, że wszystkie podzespoły jego samochodu są trwałe, bezpieczne oraz wpływają na niezawodność auta w dłuższym okresie.
  • Fachową obsługą specjalistów – mechanicy, technicy, diagności i elektrycy, którzy znają specyfikę konkretnych modeli Mercedes-Benz, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę dzięki regularnym szkoleniom. Doświadczenie serwisanta w naprawach pojazdów daje gwarancję, że usterki w aucie nie będą usuwane metodą „prób i błędów”. Masz pewność rozwiązania najtrudniejszych problemów technicznych dzięki specjalizacji mechaników.
  • Krótki czas trwania naprawy – nasz Serwis korzysta wyłącznie z oryginalnych, fabrycznie nowych, zgodnych z homologacją producenta części. Nie bez znaczenia jest również czas trwania naprawy – te wykonywane w ASO przeważnie trwają krócej. Choć oczywiście wiele zależy od tego, z jak poważną usterką mamy do czynienia.
  • Pełną historię serwisową, która znacznie podwyższa wartość samochodu w momencie jego odsprzedaży. Przyszły użytkownik samochodu będzie pewien, co zostało wykonane w samochodzie.
  • Wyższą wartość Twojego samochodu podczas odsprzedaży - samochody serwisowane w autoryzowanym serwisie uzyskują wyższe ceny przy odsprzedaży, średnio o ok.11% i zdecydowanie łatwiej je sprzedać. Przeglądając ogłoszenia dot. sprzedaży samochodu, zapewne zauważyłeś jak bardzo eksponowana jest informacja o serwisowaniu danego Mercedesa w ASO. To stanowczo najczęstszy wyznacznik, którym kieruje się potencjalny nowy nabywca samochodu.

 

Umów się na wizytę już teraz <<<

lub pobierz aplikację Mercedes Me Service:

AppStore:

http://mb4.me/GSP_032_AppStore_PL

Google Play:

http://mb4.me/GSP_032_GooglePlay_PL

Nasz Serwis oferuje ciekawe Pakiety Serwisowe, dzięki którym zyskasz:

  • czas

  • stałą opiekę Twojego Mercedesa

  • wygodną formę finansowania pakietów

  • a co ważne - zaoszczędzisz!

Sprawdź pełną ofertę: Skontaktuj się z naszym Autoryzowanym Serwisem Mercedes-Benz 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie