OG Banner Mobile OG Banner

Umowy serwisowe. Beztroska w pakiecie.

Umowy serwisowe. Beztroska w pakiecie.

Sprawdź, co zyskujesz korzystają z Pakietów.

 Zapewnij sobie bezpieczeństwo finansowe i uwolnienie się od trosk związanych z nieprzewidzianymi kosztami naprawy Twojego samochodu. O Twojego Mercedesa zadba nasz autoryzowany serwis i wykwalifikowani specjaliści.

Rzetelny przegląd Twojego samochodu oraz naprawa każdego rodzaju usterki to jedna z wielu zalet korzystania z Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz. To kontrola Twojego Mercedesa na lata.

umowy serwisowe Mercedes-Benz

Nasi doradcy serwisowi zaproponują Pakiet Serwisowy odpowiedni dla Twojego Mercedesa.

ServiceCare

Z Pakietem przeglądowym Service Care możesz jeździć swoim Mercedesem zrelaksowany jak nigdy. Pakiet pokrywa wszystkie świadczenia przeglądowe, jak Serwis A i B, oraz gwarantuje pełną mobilność. Przejrzystość kosztów i możliwość ich planowania jest dla Ciebie ważne? Jeśli tak, to Pakiet Przeglądowy ServiceCare jest właśnie dla Ciebie!

Kup pakiet przeglądów i uśrednij koszty obsługi. Możesz wybrać 2,3 lub 4 bezpośrednio po sobie następujące przeglądy. Cena nie wzrośnie przez cały okres trwania Pakietu. Możesz także podzielić płatność na raty - opcja dostępna wyłącznie z finansowaniem w Mercedes-Benz Leasing Polska. Brak limitu kilometrów, 4 letnia ważność Pakietu. Co ważne, Pakiet ServiceCare można wykupić w dowolnym momencie,

Pakiet ServiceCare zawiera:
- 2,3 lub 4 przeglądy
- pakiet Mercedes-Benz Mobilo **

ServiceCareFleet

ServiceCareFleet dedykowany jest dla pojazdów flotowych. Oprócz Pakietu Przeglądowego ServiceCare zawiera także zobowiązanie Mercedes-Benz Polska do wymiany wybranych części eksploatacyjnych zużytych w wyniku normalnego użytkowania pojazdu. Tarcze, klocki hamucowe, paski, wycieraczki i filtry zostaną wymienione za każdym razem, kiedy Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz stwierdzi ich zużycie eksploatacyjne.
Z takim pakietem możesz zadbać o swoje samochody, utrzymując jednocześnie przejrzystość kosztów i możliwość planowania.

Pakiet ServiceCareFleet zawiera:
- 2,3 lub 4 przeglądy
- esploatację bieżącą
- Pakiet Mercedes-Benz Mobilo **

CompleteCare

Najbardziej kompleksowy spośród oferowanych przez nas Pakietów Serwisowych, obejmujący wszystkie planowane przeglądy, nieprzewidziane naprawy* oraz elementy podlegające wymianie z tytułu zużycia i eksploatacji. Dodatkowym atutem tego pakietu jest przedłużenie gwarancji. Przez cały okres pakietu obowiązuje też gwarancja mobilności Mobilo Mercedes-Benz. Pakiet ComleteCare to maksymalna swoboda i bezpieczeństwo planowania.

Pakiet ComleteCare zawiera:
- przeglądy (ilość przeglądów zależy od okresu obowiązywania Pakietu).
- eksploatację bieżącą
- przedłużenie ochrony gwarancyjnej
- Pakiet Mercedes-Benz Mobilo **

*z wyjątkiem uszkodzonych na skutek wypadku oraz korozji.

 umowy serwisowe Mercedes-Benz

Pakiet Gwarancyjny to perspektywa korzystania z samochodu bez martwienia się o konieczne naprawy czy wymianę części. Teraz po upływie gwarancji fabrycznej możesz zyskać dodatkowe lata spokojnego użytkowania swojego Mercedesa, uwalniając się od nieprzewidzialnych kosztów naprawy. Dwuletnią gwarancje na pojazd nowy lub sprawdzony i używany można przedłużyć maksymalnie do 7 lat. Uzyskasz w ten sposób spokój i bezpieczeństwo

umowy serwisowe Mercedes-Benz

** usługa Mobilo jest odnawialna po każdym wykonanym przeglądzie w ASO.

Już dziś skontaktuj się z naszmi specjalistami i zapytaj o Pakiet Serwisowy.

Zagwarantuj sobie stałą cenę za serwis swojego Mercedesa.

 

  • Kraków ul. Armii Krajowej 17
  • Kraków ul. Zawiła 3
  • Bielsko-Biała ul. Karpacka 90
  • Nowy Sącz ul. Tarnowska 159a
  • Łódź ul. Aleksandrowska 11
  • Rzeszów al. mjr Wacława Kopisto 3

 

Już teraz możesz online zarezerwować termin kolejnej wizyty w serwisie.

-> Rezerwacja terminu na serwis 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie