Agnieszka Więdłocha twarzą Alfa Romeo w Łodzi

Agnieszka Więdłocha twarzą Alfa Romeo w Łodzi

Agnieszka Więdłocha nawiązała współpracę z Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive i dzięki temu będzie reprezentować markę Alfa Romeo, jako jej ambasadorka. 3 października 2017 r. podczas uroczystej ceremonii w salonie, w Starowej Górze k. Łodzi, p. Agnieszka odebrała kluczyki do najnowszej Alfa Romeo Stelvio, którą od tej pory będzie poruszać się na co dzień.

Łódź łączy

Agnieszka Więdłocha jest rodowitą łodzianką. Ukończyła Łódzką Szkołę Filmową na Wydziale Aktorskim. W Łodzi znalazła także swoją pierwszą teatralną przystań - w Teatrze im. S. Jaracza, gdzie w 2010 roku wyróżniono ją Złotą Maską za najlepszy debiut sezonu za trzy role: Lei w "Dybuku" (nagrodzoną również Srebrnym Pierścieniem), Olgi w "Nad" i Rachel w "Survivalu".

Więdłocha Agnieszka Alfa Romeo Łódź

Po tym fakcie, kariera Agnieszki Więdłochy nabrała tempa. Podbiła serca telewizyjnej publiczności rolą Leny Sajkowskiej w niezwykle popularnej serii "Czas honoru" oraz kreacjami w "Lekarzach", "Klubie szalonych dziewic" oraz "Powiedz Tak". Na ekranach kinowych można ją było podziwiać w filmach takich jak "Syberiada polskia", "Planeta Singli" czy "Po prostu przyjaźń". Na premierę czekają dwa kolejne filmy z jej udzialem "Exterminator. Faceci pragną mocniej" i "Kobieta sukcesu". Na początku przyszłego roku Agnieszka stanie na planie kolejnej części kultowej już "Planety Singli".

Alfa Romeo Agnieszka Więdłocha

Ambitne plany Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive

Sobiesław Zasada Automotive od stycznia 2017 r. pełni rolę autoryzowanego dealera marki Alfa Romeo w Krakowie oraz Starowej Górze k. Łodzi. Ambicją firmy jest bycie liderem rynku dilerów włoskiej marki oraz wzmocnienie jej obecności na polskim rynku. Współpraca ambasadorska z Agnieszką Więdłochą ma pomóc w realizacji tego ambitnego wyzwania.

Alfa Romeo Stelvio w dobrych rękach

Ambasadorka będzie poruszała się pierwszym SUV-em w historii Alfa Romeo, czyli Stelvio. Pod maską auta znalazł się mocny, 280 – konny silnik benzynowy, współpracujący z wydajną, automatyczną skrzynią biegów. Alfa Romeo Stelvio, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie bezpieczeństwa, może poszczycić się dodatkowo uzyskaniem 5 gwiazdek w wymagających testach Euro NCAP. To auto z ogromnym potencjałem i nieskończonymi wręcz możliwościami. Podobnie jak jego nowa właścicielka. W najbliższym czasie planowany jest szereg inicjatyw promujących współpracę Agnieszki Więdłochy z Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive. O ich szczegółach będziemy informować na bieżąco.Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie