Aktualności

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie

Mercedes-AMG GT Coupé już dostępny w naszym salonie

Czekaliśmy na niego z niecierpliwością. Nareszcie jest - szalenie mocny i niezwykle atrakcyjny dla oka. To nowy Mercedes-AMG GT Coupé.

Nasi eksperci o Mercedes-Benz CLE Cabriolet

Mercedes-Benz CLE w wersji Coupé przebojem zawitał do oferty Mercedes-Benz w ubiegłym roku. Teraz czas na kabrioleta... To kolejny model, który łączy to, co najlepsze w Mercedes-Benz - sportowe nadwozie typu Cabriolet, doskonałe osiągi i niebywały komfort. Zobacz, czym wyróżnia i co mówią o nim nasi eksperci.

Skąd pochodzi nazwa AMG?

Oznaczenie AMG oznacza najszybsze i najmocniejsze samochody Mercedes-Benz . Czy wiedzieliście jednak, jaka historia kryje się za tym znanym na całym świecie logotypem?

Tapety Mercedes-Benz na Twój telefon

Prezentujemy naszą kolekcję tapet w stylu Mercedes-Benz. Przedstawiają one zarówno samochody Mercedes-Benz, jak i Mercedes-AMG oraz Mercedes-Maybach.

Nowy Mercedes-Benz eSprinter

Z 159 km do 440 km zasięgu , co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla różnych potrzeb biznesowych. Mercedes-Benz Vans wprowadza na rynek tę elektryczną wersję swojego pionierskiego dużego vanu dostawczego, oferując klientom możliwość ekologicznego przemieszczania się i redukcji emisji CO2. Dzięki szerokiej gamie wariantów dostępnych na większości rynków, eSprinter może być dostosowany do różnorodnych potrzeb, zapewniając wszechstronną wydajność i elastyczność. „ Nowy Mercedes-Benz eSprinter podkreśla nasze zobowiązanie do liderowania w dziedzinie elektromobilności” - mówi Mathias Geisen , szef Mercedes-Benz Vans .

Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture – takich na świecie jest tylko 150…

Niejednokrotnie mówimy o modelach Mercedes-Maybach Klasy S jako o najbardziej luksusowych samochodach osobowych na świecie. Jest jednak jeszcze poziom prestiżu, który również został zagospodarowany przez Mercedesa. Rozgościł się tam Mercedes-Maybach Klasy S 680 Haute Voiture. Specjalna edycja, która ukazała się jedynie w 150 egzemplarzach.