Aktualności

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie

Dzień Nowości z Mercedes-Benz

26 listopada w naszym oddziale w Bielsku-Białej zaprezentowaliśmy Klientom najnowsze modele Mercedesa: Mercedes-Benz GLC SUV oraz Mercedes-AMG SL. 

Premierowa wersja Jeep Avenger Launch Edition

Jeep Avenger to pierwszy w historii marki model z napędem w pełni elektryczny (BEV). Pierwsza, premierowa wersja to model First Edition w ekskluzywnej, atrakcyjnej konfiguracji.

Poznaj nową erę karawaningu! Wyjątkowa premiera - HYMER Venture S.

Wraz z grupą ELCAMP RV mamy przyjemność zaprosić na wyjątkową premierę pojazdu HYMER Venture S, którego bazą jest Mercedes Sprinter.

UNIMOG- uniwersalny pojazd dla wielu branż

UNIMOG to uniwersalne urządzenie motorowe. Kompaktowe gabaryty, osie portalowe, napęd na wszystkie koła, układ regulacji ciśnienia w oponach, blokady mechanizmów różnicowych na dwie osie oraz rama o niesamowitym skręcie sprawiają, że Unimog sprawdza się w wielu branżach.

Alfa Romeo oferuje program wspierający dziedzictwo marki- „Alfa Romeo Classiche”

Alfa Romeo przygotowała specjalny zestaw usług, mających na celu ochronę i promocję historii marki. „Alfa Romeo Classiche” to program wspierający dziedzictwo marki. 

Nowa Alfa Romeo Giulia i Stelvio z odmienionym wyglądem

Alfa Romeo Giulia i Stelvio ewoluują pod względem stylu i technologii. Oba modele charakteryzuje nowy wygląd, będący efektem zastosowania m.in. reflektorów adaptacyjnych (matrycowych) z nową matrycą Full-LED, zupełnie nowego grilla „Trilobo” oraz w pełnii cyfrowych zegarów.