1882 Street Coffee- Caffè Vergnano

1882 Street Coffee- Caffè Vergnano

Nasz wieloletni kawowy partner – Espresso.pl inaugurował wczoraj swój najnowszy projekt – kawiarnię kontenerową – oczywiście z Caffè Vergnano, którą na co dzień częstujemy naszych Klientów w salonach Sobiesław Zasada Automotive.

Polska została wybrana jako miejsce tego pilotażowego programu, który łączy tradycję i nowoczesny street food. Ekologiczny kontener Caffè Vergnano w którym są serwowane kawa i przekąski, stanął w Krakowie przed Nowohuckim Centrum Kultury. 

Pomysł na kawiarnię kontenerową wpisuje się w trend „zero waste”. Jedną z opcji jest kawa podawana w wafelku do lodów wypełnionym ciemną lub białą czekoladą. Zamiast marnować kubeczki, mamy dwa w jednym – kawę z deserem.  Sam kawiarniany kontener został zbudowany z materiałów z odzysku. Zaprojektowany jest tak, że dach może zmienić się w ogródek, gdzie usiądziemy, by delektować się małą czarną.

 

Jak przystało na rodzinną firmę z tradycją – na prezentację przybyła z Włoch Carolina Vergnano, odpowiedzialna za rozwój sieci, a zaproszeni goście mieli okazję degustować wszelkie odmiany kaw tej cenionej w świecie marki. 

Istnieje także mobilna wersja kawowego baru Vergnano zainstalowanego na bazie Mercedesa Sprinter z którego serwowano pyszną kawę, a całość wpisuje się w panującą modę na street food.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie