OG Banner Mobile OG Banner

Camp Jeep PL 2024 – największe off-roadowe wydarzenie za nami!

Camp Jeep PL 2024 – największe off-roadowe wydarzenie za nami!

W dniach 20-23 czerwca odbyła się 10. edycja imprezy, która zrzesza wszystkich pasjonatów marki Jeep. Nie mogło zabraknąć tam naszej załogi zarówno z Krakowa, jak i ze Starowej Góry.   

Ah, co to był za weekend! Kolejna, już 10. edycja zlotu pasjonatów marki Jeep, odbyła się w jeden z ostatnich weekendów czerwca. Tym razem to zachwycające Góry Izerskie stały się miejscem, do którego zjechali uczestnicy z całej Polski.

Camp Jeep 2024

Cztery dni zabawy, kilka załóg, wiele rozmaitych tras

Camp Jeep PL to wydarzenie, które zrzesza wszystkich pasjonatów Jeepa niezależnie od wieku. Nie zabrakło atrakcji, takich jak jazda off-road w terenie lub zwiedzanie najciekawszych atrakcji regionu. Każdego dnia odbywały się aktywności w grupach, które każda załoga pokonywała za kierowicą własnego Jeepa. 

Jazda po błotnistych ścieżkach, specjalnie przygotowanych trasach, asfaltowych drogach – doświadczyliśmy wszystkiego. Słońce, deszcz czy wiatr? Jeepersom żadne warunki nie są straszne!

Nie masz jeszcze swojego Jeepa na następny Camp Jeep? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Nad bezpieczeństwem załogi: pomarańczowej, żółtej, zielonej, czerwonej, jak i niebieskiej, czuwali doświadczeni instruktorzy. Dbali nie tylko o to, aby wszyscy szczęśliwie wystartowali i dotarli do celu, ale dodatkowo podpowiadali, jak wykorzystać potencjał samochodów terenowych. Uczestnicy przyjechali modelami, takimi jak: Wrangler, Gladiator, a nawet Grand Cherokee.

Camp Jeep 2024 tor

Camp Jeep 2024 Jeep Wrangler

Hola, Jeep!

Camp Jeep to nie tylko przejażdżki po najbardziej ekstremalnych drogach, to przede wszystkim niesamowita atmosfera, która tworzą ludzie ze wspólną pasją. Tegoroczna jubileuszowa edycja, podobnie jak poprzednie, miała swój motyw przewodni. Tym razem był to Meksyk. Po przejechaniu wymagających tras, w jeden z ostatnich wieczorów mogliśmy zrelaksować się przy dźwiękach klimatycznej muzyki. Nie zabrakło również konkursu na najbardziej kreatywny strój w stylu meksykańskim.  

Camp Jeep PL 2024

Camp Jeep 2024 trasa

Przygoda dla małych i dużych fanów marki Jeep

Camp Jeep to coroczne spotkanie, na które przyjeżdżają wszyscy fani Jeepa i przygód w terenie. Znajomi, rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami – Camp jest dla każdego. Za całe „zamieszanie”, odpowiedzialny jest Jeep Owners Group Poland, społeczność zrzeszająca pasjonatów marki Jeep!

Co przywieźlimy ze sobą? Wyjątkowe gadżety, pamiątkowe zdjęcia i mnóstwo wspomnień. 
Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie