OG Banner Mobile OG Banner

Subaru Crosstrek - nowe wyzwanie.

Subaru Crosstrek - nowe wyzwanie.

Świeżutki Subaru Crosstrek to następca uwielbianego modelu XV, najpopularniejszego samochodu Subaru w Europie Nowy Crosstrek to nie tylko kolejny samochód – to samochód z klasą i stylem. Nawet jako następca bestsellera Subaru, nadal utrzymuje swoją unikalność.To nie tylko samochód, to styl życia! Ten miejski crossover jest jak superbohater z napędem na wszystkie koła, gotowy na każdą przygodę w miejskim dżungli. Odkryj nową erę bezpieczeństwa i rozrywki!

Kto powiedział, że elektryfikacja nie lubi autostrad? Crosstrek burzy stereotypy! Wysokie nadwozie, wolnossący silnik, a mimo to radzi sobie rewelacyjnie na szosie. To zasługa sprytnej skrzyni biegów i inteligentnego oprogramowania – jak Subaru, zawsze wszechstronne!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o samochodzie, który sam zna swoich pasażerów? Crosstrek to samochód, który Cię rozumie! Dzięki inteligentnej kamerze dobiera ustawienia ndywidualnie dla każdego kierowcy. To nie tylko luksus, to również kwestia bezpieczeństwa. System EyeSight potrafi skutecznie unikać groźnych zdarzeń drogowych, sprawia, że droga przed Tobą jest pod stałą obserwacją, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo. 

Subaru Crosstrek - jakość wnętrza

Wejdź do środka, a poczujesz różnicę! Materiały wnętrza Crosstreka to nie tylko jakość, to sztuka wykonania. Fotele Crosstreka powstały po medycznych konsultacjach ze specjalistami. Z porównaniu do Subaru XV niwelują kołysanie ciała o 15 procent oraz drgania głowy o 44 proc. Liczby te nie dają pełnego obrazu, ale połączenie niezwykle wygodnych foteli z dopracowanym zawieszeniem powoduje, że komfort podróżowania Crosstrekiem jest na bardzo wysokim poziomie, poziomie premium. Dzięki temu doznajesz wrażenia, że podróżujesz solidnym i bezpiecznym pojazdem.


Elektryczne wspomaganie w nowym Subaru Crosstrek

Chciałeś poczuć się lekko? Crosstrek ma dla Ciebie coś specjalnego! Silnik E-Boxer wspomagany elektrycznością to nie tylko ekologia, to również 136 KM czystego szaleństwa! Nie wierzysz? Sprawdź, jak ten pojazd przyspiesza do setki – 10,8 sekundy to magia na kołach! Spalanie na poziomie 8,5 l/100 km. Odkryj moc i oszczędność w jednym!

Napęd Crosstreka dostarcza niezapomniane wrażenia, zwłaszcza w zatłoczonych miejskich ulicach, gdzie można poczuć lekkość i cieszyć się optymalnymi osiągami. Warto zaznaczyć, że w przypadku tej "miękkiej hybrydy", idealnie sprawdza się skrzynia biegów Lineartronic – jedna z najprzyjemniej pracujących bezstopniowych skrzyń na świecie. Dzięki swojej konstrukcji zapewnia niskie opory pracy, jednocześnie symulując doświadczenie z tradycyjnej skrzyni automatycznej z efektem płynnych zmian biegów. Nie reaguje nerwowo na gwałtowne przyspieszenia, unikając zbędnego wchodzenia na obszary wysokich obrotów. To naprawdę inteligentna i płynna jazda! Crosstrek ma to coś! Zrewolucjonizowane zawieszenie niweluje nierówności, a cicha praca silnika to jak melodia dla uszu. To nie tylko jazda, to prawdziwa podróż!

Crosstrek to nie tylko samochód. To doświadczenie. Sprawdź, jak nowy model Subaru zmienia reguły gry w świecie crossoverów!

Zapraszamy do naszego salonu w Rzeszowie, al. mjr Wacława Kopisto 3, tel. +48 17 850 37 40

https://rzeszow.subaru.pl/

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie