OG Banner Mobile OG Banner

Kup eSprintera lub eVito w wyjątkowej ofercie!

Kup eSprintera lub eVito w wyjątkowej ofercie!
Zyskaj nawet 44 000 zł oddając w rozliczeniu swój używany samochód dostawczy.

Dołącz do tych, którzy dbają o środowisko. Dołącz do tych, którzy tworzą lepszy świat!
Przejdź na elektromobilność w Twoim biznesie, ogranicz emisje spalin i hałasu na drodzę.

Skorzystaj ze specjalnej oferty!

  • Wybierając elektryczne samochody dostawcze Mercedes-Benz, zyskujesz 8-letnią gwarancję na akumulatory (lub do przebiegu 100 tys. km dla eVito / 160 tys. km dla eSprintera).
  • Pakiet zakupowy obejmuje też cztery pierwsze przeglądy gratis i kabel do ładowania prądem przemiennym (AC) z wtyczką Typ 2 do wykorzystania na ogólnodostępnych stacjach ładowania.
  • Zyskaj nawet 44 000 zł oddając w rozliczeniu swój używany samochód dostawczy.

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać i kupić najlepsze rozwiązanie służące do szybkiego ładowania akumulatorów w Twojej firmie.
Co zyskujesz?

  • niskie koszty ładowania
  • niskie koszty serwisowania (nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi samochodami spalinowymi)

Użytkując elektrycznego Mercedesa dostawczego, możesz też korzystać z buspasów i bezpłatnego parkowania w dużych miastach!

              

Nowoczesna firma jest odpowiedzialna wobec środowiska. Dołącz do tych, którzy tworzą lepszy świat!

Decyzja o zakupie elektrycznego samochodu dostawczego pozwoli Ci wejść na wyższy poziom działania w obszarze dbania o ochronę środowiska!

Pokaż, że przyszłość Twojej firmy zaczyna się właśnie dziś. Przejdź na ekologiczny napęd, który ogranicza emisję spalin i hałasu przy drodze.

eVany to samochody dostawcze naładowane zaletami.

Krótkie miejskie trasy. Częste postoje. Idealne środowisko dla elektrycznego Mercedesa.

Przyjrzyj się trasom swoich samochodów. Im więcej jest punktów, w którym się zatrzymują, tym więcej masz argumentów za kupnem samochodu elektrycznego. Elektryczny samochód dostawczy startuje szybciej, bo od razu ma do dyspozycji pełną moc przenoszoną bezpośrednio na koła. Silnik elektryczny nie wymaga rozgrzewania, częste wyłączenia i ponowne uruchomienia nie zużywają alternatora czy rozrusznika - bo ich nie ma. Podobnie jak turbiny lub sprzęgła dwumasowego.

Brak skrzyni biegów i silnika spalinowego to obniżone koszty serwisu nawet o połowę.

W pojeździe elektrycznym nie ma skrzyni biegów, rozrusznika i silnika spalinowego, przez co mniej jest filtrów i płynów eksploatacyjnych do wymiany. Możliwość hamowania silnikiem elektrycznym przy odzyskiwaniu energii powoduje, że z pedału hamulca będziesz korzystać głównie do końcowego zatrzymania pojazdu, co znacznie wydłuża żywotność tarcz i klocków hamulcowych.

Nie tracisz ani centymetra w przestrzeni ładunkowej.

Pomimo zmiany napędu na elektryczny przestrzeń ładunkowa nie uległa zmianie, dzięki umieszczeniu akumulatorów pod podłogą pojazdu.

Gotowy do wjazdu do strefy czystego transportu.

Coraz ostrzejsze normy środowiskowe dotyczą również tradycyjnego transportu korzystającego z silników spalinowych. Europejskie programy, projekty i inicjatywy takie jak zakomunikowany w tym roku „Fit for 55” wyraźnie pokazują kierunek działań zmierzających do ochrony środowiska poprzez wyraźną redukcję szkodliwych emisji, również przez silniki spalinowe w pojazdach. Miasta europejskie są zobowiązane do znaczącej poprawy jakości powietrza, co oznacza, że również w Polsce najpewniej wkrótce zobaczymy pierwsze strefy czystego transportu, do których wjazd pojazdem elektrycznym nie będzie ograniczony.

Sprawdź korzyści wynikające z jazdy eVito lub eSprinterem w ruchu miejskim.

Już teraz umów się on-line na jazdę testową lub skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie