OG Banner Mobile OG Banner

eSprinter.

eSprinter.

Elektromobilność na najwyższym poziomie

Elektromobilność to nasza przyszłość. 25 lat doświadczenia Mercedes-Benz w produkcji Sprintera daje niezawodność, ekonomiczność i wszechstronność.

eSprinter to zaawansowane rozwiązanie mobilne, ma wydajny napęd elektrycznemu o mocy 85 kW (116 KM). Posiada elastyczny system ładowania od ładowarki ściennej lub stacji ładującej, akumulator można również ładować za pośrednictwem sieci domowej.

eSprinter pracuje głównie w ruchu miejskim, umożliwiając przewidywalne podróże.

eSprinter elektromobilność

Zelektryfikuj swój biznes

Zakup elektrycznego Sprintera może stanowić przemyślane i trafne uzupełnienie firmowej floty pojazdów dystrybucyjnych o samochód, który znakomicie sprawdzi się w cyklu pracy miejskiej.

eSprinter z zasięgiem powyżej 200 km dzielnie sprawuje się w służbach miejskich, jako dostawca towarów i usług w firmach kurierskich, cateringowych, czy w hotelach.

eSprinter jest dostępny wyłącznie w wersji standardowej długości (A2) z wysokim dachem i 11 m3 pojemności przestrzeni bagażowej.

W zależności od wielkości akumulatora ładowność waha się od 846 kg do 1149 kg przy pojemności użytkowej akumulatora odpowiednio 35 kWh i 47 kWh. Również w przypadku eSprintera dostępne są funkcje wyposażenia umożliwiające wygodniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z przestrzeni bagażowej. Samochód wyposażony jest między innymi w kamerę cofania z wyświetlaczem we wnętrzu lusterka wstecznego, asystenta martwego pola, asystentem ruszania. Uruchamiany jest w systemie bezkluczykowym, a elektryczny układ kierowniczy zwiększa komfort kierowcy dzięki wspomaganiu układu kierowniczego wrażliwemu na prędkość, pomaga ustabilizować styl jazdy. 

eSprinter dostępny jest już za 169 tys. PLN netto.

 eSprinter elektromobilność

Program „ Mój Elektryk”

Na zakup nowego elektrycznego Mercedesa eSprintera oferujemy wysokie wsparcie w postaci rabatu, a także dotację z programu „Mój elektryk” w wysokości do 70.000 PLN netto dla firm prowadzących pełną księgowość. Jako dealer pomagamy przejść całą ścieżkę uzyskania dotacji w programie „Mój elektryk” wraz z fabrycznym finansowaniem Mercedes-Benz.

Skontaktuj się z nami

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie