Dni Otwarte Mercedes-Benz SUV: premiera GLC Coupe

Dni Otwarte Mercedes-Benz SUV: premiera GLC Coupe

24 września w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive odbędą się Dni Otwarte Mercedes-Benz SUV podczas których zostanie zaprezentowany najnowszy model: GLC Coupe. Będzie to doskonała okazja do poznania tych nietuzinkowych aut, które z zewnątrz słusznie wzbudzają respekt, a we wnętrzu pozwalają rozkoszować się luksusem znanym z najlepszych limuzyn.

Premiera GLC Coupe

W sobotę, 24 września, w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w Bielsku – Białej, Krakowie, Łodzi, Nowym Sączu oraz Rzeszowie punktualnie o 9 rano wystartują Dni Otwarte Mercedes-Benz SUV podczas których zostanie zaprezentowany najnowszy model GLC Coupe. To nowoczesny, luksusowy samochód, idealnie nadający się do codziennego użytkowania, jak też długich wypraw z rodziną, bądź przyjaciółmi.

Nowy Mercedes-Benz GLC Coupe będzie oferowany z ośmioma silnikami do wyboru: czterema wysokoprężnymi i czterema benzynowymi, w tym również z jedną wersją hybrydową oraz w najmocniejszej odmianie Mercedes-AMG. Gamę otwierają bazowe modele z 4-cylindrowymi silnikami Diesla – GLC 220 d i GLC 250 d 4MATIC Coupe o mocy, odpowiednio, 170 KM i 204 KM, oraz benzynowy wariant GLC 250 4MATIC Coupe o mocy 211 KM. Topowy Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC Coupe to nowy poziom emocji z jazdy SUV - em: rozpędza się do 100 km/h w mniej niż 5 sekund!

Mercedes-Benz SUV w pełnej krasie

Dni Otwarte Mercedes – Benz SUV poza premierą GLC Coupe, będą doskonałą okazją do sprawdzenia możliwości oferowanych przez GLA, GLC, GLE, GLE Coupe oraz GLS. Każdy z tych modeli to auto mające swój indywidualny charakter, który wraz z zadowolonym kierowcą tworzy kompletną całość. Można to poczuć w trakcie jazdy próbnej podczas Dni Otwartych Mercedes-Benz SUV w Sobiesław Zasada Automotive.

Atrakcje czekają

By umilić Państwu sobotni pobyt w naszych salonach poza gamą modeli Mercedes-Benz SUV przygotowaliśmy również kilka ciekawych atrakcji. W każdym z salonów Sobiesław Zasada Automotive Państwa pociechy będą mogły skorzystać z kącika zabaw z animacjami. Specjalne niespodzianki od Centrum Treningowe 72D czekają na miłośniczki oraz miłośników Mercedes-Benz SUV w naszym salonie w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 17. Sporo więc będzie się działo. Mamy nadzieję, że w Państwa obecności. Zapraszamy serdecznie!

--

Mercedes-Benz GLA w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz dostępne modele

Mercedes-Benz GLC w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz dostępne modele

Mercedes-Benz GLE w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz dostępne modele

Mercedes-Benz GLE Coupe w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz dostępne modele

Mercedes-Benz GLC w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz dostępne modele

Dowiedz się więcej o Mercedes-Benz SUV: www.mercedes-benz.pl/suv 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie