OG Banner Mobile OG Banner

Spółki dealerskie Grupy Zasada S.A. niezmiennie w czołówce TOP50

Spółki dealerskie Grupy Zasada S.A. niezmiennie w czołówce TOP50

Spółki dealerskie Grupy Zasada S.A. po raz kolejny znalazły się w czołówce listy TOP 50 Największych Dealerów w Polsce. Uplasowaliśmy się na wysokim 10 miejscu ze sprzedażą 5 299 samochodów w 2015 roku. Znaczny udział w tym przypadł Sobiesław Zasada Automotive. Za to zaś pragniemy z całego serca podziękować Państwu!

 

Spółki dealerski Grupy Zasada Zasada zanotowała w 2015 r. 25% wzrost sprzedaży w stosunku do roku 2014, przy średnim wzroście sprzedaży firm z TOP 50 na poziomie 14,23%. Jesteśmy firmą z najlepszym wynikiem sprzedaży samochodów w segmencie Premium w kraju.
W skład spółek dealerskich Grupy Zasada S.A. wchodzą: Sobiesław Zasada Automotive i Auto Specjal oferujące samochody marek: Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, smart, Audi, Volkswagen, SubaruJeep, Alfa Romeo i Lancia.

Nasz sukces budujemy na zaufaniu klientów oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Dzięki wielooddziałowej strukturze jesteśmy w stanie być zawsze tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc, wiedza i wsparcie.

Ogłoszona po raz dziewiąty lista największych polskich grup dealerskich i dealerów samochodów TOP50, została przygotowana przez firmę doradczą DCG Dealer Consulting oraz Instytut Badania Rynku Motoryzacyjnego Samar. Listy takie są publikowane corocznie na wszystkich rozwiniętych rynkach świata m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, we Włoszech czy Holandii.

Rok 2015 przyniósł najlepszy od dziesięciu lat wynik sprzedaży polskiego rynku. Sprzedano 408 260 samochodów osobowych i dostawczych, a rynek wzrósł o 9,57%.

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie