OG Banner Mobile OG Banner

Jeep® Gladiator- najnowszy Pick-up marki Jeep

Jeep® Gladiator- najnowszy Pick-up marki Jeep

Nowy Gladiator oznacza powrót marki Jeep® do segmentu pickupów po 28-letniej nieobecności. Model ten nawiązuje do bogatego dziedzictwa wytrzymałych i niezawodnych pickupów Jeepa, zapoczątkowanego w 1947 roku, kiedy to Willys Overland wprowadził na rynek 1-tonowego pickupa z napędem na cztery koła

Najnowszy pick-up bazuje na ikonie marki, czyli Jeepie Wranglerze i podobnie jak Wrangler może pochwalić się legendarnymi możliwościami jazdy terenowej, bogactwem zaawansowanych technicznie funkcji, niepowtarzalnymi akcentami stylistycznymi Jeepa oraz poczuciem wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową. 

gladiator_overview_esterni_01

W Europie Jeep Gladiator jest dostępny w wersjach wyposażenia Sport i Overland, a także w premierowym wariancie Launch Edition, oferowanym w ograniczonej liczbie podczas debiutu rynkowego. We wszystkich wersjach wyposażenia pod maską znajduje się nowy 3,0-litrowy silnik MultiJet V6, który zapewnia moc 264 KM i moment obrotowy o wartości 600 Nm. Wersja wyposażenia Sport porusza się na 17-calowych kołach, natomiast modele z serii Overland i Launch Edition na 18-calowych.

Maksymalna personalizacja nadwozia

Nowy Jeep Gladiator może poszczycić się solidnym, wyróżniającym się designem, który jest natychmiast rozpoznawalny, dzięki tradycyjnym akcentom stylistycznym Jeepa. Zespół projektantów marki utrzymał legendarny siedmioszczelinowy grill, znany z Wranglera, ale z małymi zmianami został on delikatnie cofnięty, co poprawia aerodynamikę samochodu.

3-CZĘŚCIOWY SKŁADANY HARD TOPJeep® Gladiator może dostarczyć wrażenia prawdziwej otwartej przestrzeni. Różne kombinacje przedniej szyby i dachu dają łącznie trzy różne konfiguracje do wyboru:

  • sztywny 3-panelowy dach Hard Top
  • składany miękki dach Soft Top 
  • całkowity demontaż dachu 

gladiator_exterior_bedliner_01

Nowy pick-up wyróżnia się skrzynią ładunkową o długości 153 cm, z wodoodpornym gniazdkiem elektrycznym, oświetleniem LED i ochronną warstwą natryskową. Ponadto dostępne różne opcje rolet bagażnika (zwijane, miękkie oraz twarde, składane na trzy) oraz wygodny system Trail Rail z łatwymi w obsłudze uchwytami mocującymi ładunek, zapewniają jeszcze więcej możliwości i zabezpieczają ładunek zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Akcesoria Mopar® 

Dzięki ponad 200 akcesoriom Jeep Authentic by Mopar®, dostępnym od momentu wprowadzenia samochodu na rynek, łatwo jest przekształcić Gladiatora z pojemnego transportera we w pełni dostosowany do stylu życia właściciela środek transportu, który doskonale nadaje się do spędzania wolnego czasu i wykonywania codziennych obowiązków.

            Akcesoria Mopar® 

Obszerna oferta Mopar® obejmuje produkty pomagające w aktywnym spędzaniu czasu i systemy do bezpiecznego transportu sprzętu (kosz z siatką do zabezpieczenia ładunku, bagażnik na rowery, kajaki, deski surfingowe lub narty) oraz wyposażenie podkreślające terenowe możliwości: podniesione zawieszenie, światła off-roadowe, progi ochronne, off-roadowe koła i wiele innych części.

Najwszechstronniejszy pick-up Jeepa w historii

Jeep Gladiator zapewnia legendarne możliwości terenowe, z jakich znana jest amerykańska marka, m.in. dzięki zaawansowanemu systemowi full-time Selec-Trac 4x4, obejmującemu dwubiegową skrzynię rozdzielczą o przełożeniu redukcyjnym równym 2,72:1, a także oś przednią i tylną Dana 44 heavy-duty trzeciej generacji z przełożeniem 3,73:1.

Display The 2021 Jeep Gladiator Rubicon being driven in a sandy field with all four doors removed.

Oprócz doskonałych kątów natarcia, rampowego i zejścia oraz tylnego mechanizmu różnicowego o ograniczonym poślizgu, wszystkie poziomy wyposażenia w gamie Gladiatora – Sport, Overland i Launch Edition – „noszą” oznaczenie Trail Rated, potwierdzające ich legendarne możliwości terenowe.

>>>Sprawdź Naszą Ofertę<<< i ciesz się komfortem użytkowania najnowszego pick-up'a z rodziny Jeepów

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie