OG Banner Mobile OG Banner

Jeep Wrangler Król Jest Tylko JEDEN!

Jeep Wrangler Król Jest Tylko JEDEN!

Trzeci rok z rzędu Jeep® Wrangler wygrywa
w konkursie „Auto Bild allrad".

Po prostu jest Najlepszy!

Czytelnicy specjalistycznego niemieckiego magazynu „Auto Bild allrad" poświęconego SUV-om i samochodom 4×4, już 3 rok z rzędu uznali Jeepa® Wranglera za najlepszy samochód w kategorii „Samochód off-roadowy i SUV w przedziale cenowym od 30 000 do 50 000 euro".

Podobnie jak w zeszłorocznym głosowaniu, Wrangler został uznany za trzeci najlepszy „Samochód terenowy i SUV" w kategorii ogólnej, zaraz za znanymi modelami niemieckich producentów samochodów klasy Premium.
Dowodzi to, że kultowy Wrangler, uważany za prawdziwego następcę modelu 1941 Willys-Overland MB, pierwszej terenówki 4x4, nadal przyciąga entuzjastów SUV-ów i miłośników off-roadowej jazdy, reprezentując wartości, do jakich przywiązują oni dużą wagę, jak wolność, autentyczność i wyjątkowość.
Nagroda ta podkreśliła, już trzeci rok z rzędu, uznanie Czytelników niemieckiego magazynu dla niezrównanych osiągów Wranglera zarówno na drodze, jak i na bezdrożach.
W organizowanym corocznie konkursie „Auto Bild allrad", Czytelnicy głosują na swoje ulubione samochody.  W tym roku w konkursie wzięło udział w sumie 219 modeli startujących w 10 kategoriach.

Wszystkich pasjonatów off-roadowej jazdy i przygody zapraszamy do salonów Sobiesław Zasada Automotive oddział Kraków i Starowa Góra na spotkanie oko w oko 
z Modelami Jeepa na jeżdzie próbnej!

 

 

Sobiesław Zasada Automotive Oddział Kraków
Artur Mółka
artur.molka@zasadaauto.pl  
tel. +48 600 081 689

Michał Szczekocki
michal.szczekocki@zasadaauto.pl
tel. +48 724 100 311

Sobiesław Zasada Automotive Oddział Starowa Góra
Piotr Kałamarz
piotr.kalamarz@zasadaauto.pl 
tel. +48 512 464 128

Katarzyna Orkiszewska
katarzyna.orkiszewska@zasadaauto.pl 
tel. +48 606 877 092 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie