Luksus w najlepszej postaci ma już 100lat. Limitowana edycja Mercedes-Maybach „Edition 100”.

Luksus w najlepszej postaci ma już 100lat. Limitowana edycja Mercedes-Maybach „Edition 100”.

Sto lat temu konstruktorzy Wilhelm oraz Karl Maybach stworzyli markę łączącą w sobie perfekcję i kunszt z innowacyjnością techniczną, jak i wykonawczą.

Marka Mercedes-Maybach nieprzerwalnie rozwija się, wprowadzając kolejne modele – niebawem również elektryczne.

Setny jubileusz marki Mercedes-Maybach stał się okazją do stworzenia limitowanej edycji specjalnej najnowszych modeli Klasy S i GLS „Edition 100”.

Limitowane do stu sztuk modele Mercedes-Maybach Klasy S oraz SUV GLS „Edition 100” to maksymalizacja indywidualności, niezależności, komfortu oraz zaawansowanych technologii.

maybach-edition100-w-terenie

Charakterystyczne dla marki Mercedes-Maybach elementy, takie jak np. imponującosłonę chłodnicy, zdobi emblemat marki. Obydwa modele są ręcznie lakierowane w specjalnie dobranych, dwóch tych samych barwach – kolorze srebrnym high-tech i błękicie żeglarskim. Otrzymały również specjalnie zaprojektowane skórzane wykończenie wnętrza w kolorach biel kryształowa designo/srebrnoszary pearl.

Logo marki wraz ze specjalną inskrypcją „Edition 100” pojawia się zarówno na słupkach C (Klasa S) lub D (GLS), jak również schowkach i iluminowanych panelach we wnętrzu. Znaleźć można je również na piastach kół.

Dodatkowymi elementami podkreślającymi ekskluzywność modeli Mercedes-Maybach „Edition 100” są m.in. pokrowiec na samochód z ikonicznym podwójnym M, jak również elegancka, ręcznie wykonana walizeczka w rozmiarze aktówki na klucze i dokumenty.

 

Z okazji jubileuszu wieloletni partnerzy marki Mercedes-Maybach projektują ściśle limitowane serie specjalne swoich produktów. Np. ekskluzywna marka Robbe & Berking wyprodukowała kieliszki do szampana ze specjalnie zaprojektowanym grawerunkiem.

 

 

Modele Mercedes-Maybach "Edition 100" będą dostępne u pierwszych światowych dealerów od początku 2022r., a u kolejnych w przeciągu roku. Oba modele, w limitowanych ilościach znadją się w ofercie także na rynku polskim.


Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie