OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE dostępny do jazd testowych

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE dostępny do jazd testowych

Niesamowite osiągi dostępne dzięki rozwiązaniom rodem z Formuły 1 w drogowym samochodzie możliwe do sprawdzenia podczas jazdy testowej.

C 63 S E PERFORMANCE – Przyspieszenie: 3,4 sekundy do 100 km/h

Osiągi modelu to niesamowita moc 680 KM i 1020 Nm momentu obrotowego wytwarzane przez silnik spalinowy i elektryczny umieszczony przy tylnej osi. Jednostki te zasilają napęd AMG Performance 4MATIC+ ze skrętną tylną osią.

Sprawdź naszą ofertę na Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE

Wilk w owczej skórze

Zwykle opis samochodu w dużej części poświęcony jest aspektowi wizualnemu. Tutaj sytuacja wygląda odmiennie. Dlaczego? Z daleka C 63 S E PERFORMANCE bardzo przypomina standardową Klasę C. To prawdziwy „sleeper” – samochód, który na pierwszy rzut oka nie sugeruje tak niesamowitej wydajności.

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE - Nadwozie - Tył

Czym wyróżnia się nadwozie C 63 S E PERFORMANCE?

Kiedy przyjrzymy się jednak z bliska zdjęciom wykonany, przez nas na torze MotoPark Kraków, dostrzeżemy sportowe akcenty i dodatki. Składają się na nie także istotne zmiany w parametrach nadwozia. Samochód jest dłuższy o 83 mm, a dzięki szerszemu rozstawowi kół, szerokość z przodu jest o 76 mm większa. Inny jest też rozstaw osi – dodano tu 10 mm.

14 litrów płynu chłodzącego baterię - imponujące rozwiązania technologiczne

C 63 S E PERFORMANCE bazuje m.in. na 400-woltowym akumulatorze AMG. Jego 560 ogniw jest chłodzone przez 14 litrów zaawansowanego technologicznie płynu opartego na cieczy nieprzewodzącej prądu.

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE - Nadwozie - Linia boczna

Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE – jazda testowa

Już dziś kliknij tutaj i umów się na jazdę testową, nasi Product Experci udzielą wszelkich informacji i zaprezentują możliwości tego niezwykłego samochodu z naszego portfolio.

Zdjęcia wykonaliśmy na torze MotoPark Kraków i na terenie salonu Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive przy ul. Zawiłej 3 w Krakowie.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie