OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-AMG C63 DTM przez tydzień w Krakowie!

Mercedes-AMG C63 DTM przez tydzień w Krakowie!

W dniach 14-18 grudnia, w naszym salonie przy ul. Armii Krajowej 17, w Krakowie, mogą Państwo podziwiać niezwykle rzadkie auto wyścigowe - Mercedes-AMG C63 DTM. To prawdziwa gratka dla wszystkich koneserów motoryzacji i miłośników sportów samochodowych.

DTM, czyli Deutsche Tourenwagen Masters to najważniejsza seria wyścigów samochodowych w Niemczech. Całkiem prawdopodobne, że w przyszłym sezonie zobaczymy w zawodach DTM zobaczymy samego Roberta Kubicę. Nasz były kierowca F1 testował już zresztą auto, które specjalnie dla Państwa sprowadziliśmy do Krakowa: Mercedes-AMG C63 DTM.

Mercedes-AMG C63 DTM napędza silnik V8 o poj. 4000 cm3, który generuje 476 KM mocy oraz ponad 490 Nm momentu obrotowego. Samochód ma napęd na tył i waży zaledwie 1050 kg. Z pewnością gwarantuje kierowcy niezapomniane wrażenia z jazdy, lecz wymaga przy tym wybitnych niemal umiejętności rajdowych. Na szczęście kierowcy wyścigowi Mercedes-AMG takowe jak najbardziej posiadają.

Mercedes-AMG C63 DTM w Sobiesław Zasada Automotive

Mercedes-AMG C63 DTM będzie eksponowany w dniach 14-18.12.2015 r.  w naszym świeżo odnowionym salonie przy ul. Armii Krajowej 17 w Krakowie. Z racji tego, że jest to tzw. showcar, nie będzie niestety możliwości odbycia nim jazdy próbnej. Robert Kubica może więc jak na razie spać spokojnie.

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie