Mercedes-AMG G 65: 630 KM i 1 000 Nm do Państwa dyspozycji

Mercedes-AMG G 65: 630 KM i 1 000 Nm do Państwa dyspozycji

Samochody różnią się między sobą. Jedne pozwalają przedostać się z punktu A do punktu B. W innych zaś najważniejsze jest to, co dzieje się w trakcie takiej podróży. Mercedes-AMG G 65 z pewnością należy do tej drugiej kategorii. Dowodów na potwierdzenie tej tezy można znaleźć mnóstwo. Warto z pewnością je poznać.

630 KM i 1000 Nm do Państwa dyspozycji

Miłość do motoryzacji wiąże się często z uwielbieniem dla V12 i to właśnie V12 biturbo o pojemności 6,0 l stanowi serce Mercedes AMG G 65. Moc tego silnika to aż 630 KM. Jego moment obrotowy jest zaś absolutnie szalony – 1000 Nm! W połączeniu z dopracowaną, automatyczną skrzynią biegów 7G-TRONIC oraz stałym napędem na wszystkie koła 4MATIC pozwala rozpędzić się G 65 od 0 do 100 km/h w zaledwie… 5,3 s. To rezultat słusznie budzący respekt.

Okiełznać tą niebagatelną moc pomaga wysokowydajny układ hamulcowy AMG z dużymi, wentylowanymi od wewnątrz i perforowanymi tarczami hamulcowymi (375 x 36 mm z 6-tłokowymi zaciskami pływającymi z przodu oraz 330 x 22 mm z jednotłokowymi zaciskami stałymi z tyłu). Komplet ozdobiono lakierowanymi na czerwono zaciskami hamulcowymi. Dzięki temu całość auta wygląda jeszcze bardziej drapieżnie.

Mercedes-AMG G 65

Po prostu najbezpieczniej

Innowacyjne systemy bezpieczeństwa zastosowane w Mercedes-AMG G 65, w postaci rozwiązań z rodziny Mercedes–Benz Intelligent Drive, pozwalają w pełni cieszyć się jazdą jak również są gwarancją spokoju dla bliskich, oczekujących na Państwa przyjazd. G 65 wyposażono m. in. w asystent martwego punktu oraz innowacyjne systemy ułatwiające parkowanie. Dzięki temu wzrosła znacznie użyteczność auta w mieście, co stanowi ważną przewagę konkurencyjną prezentowanej Klasy G. Z drugiej strony ów model potrafi pokonywać wzniesienia nachylone pod kątem nawet 45 stopni oraz bezproblemowo przedzierać się przez wodę o głębokości do 60 cm. Można więc powiedzieć, że jest to idealne auto na polskie drogi.

Autentyczny luksus w każdym detalu

Wnętrze Mercedes-AMG G 65 można z całą odpowiedzialnością uznać za synonim luksusu. Komfortowe prowadzenie zapewnia 4-ramienna kierownica AMG Performance wykończona skórą nappa w kolorze czarnym, spłaszczona u dołu, z aluminiowymi manetkami zmiany biegów w kolorze srebrnym. Pakiet designo Exclusive łączy wyszukane piękno wnętrza, z najwyższej jakości materiałami oraz urzekającymi detalami. Na wielbicieli muzyki – innej niż niesamowity dźwięk V12 – czeka system nagłaśniający surround Harman Kardon® Logic 7® z 450-watowym wzmacniaczem DSP Harman Kardon® i 12 głośnikami.
Wyrazisty i bezkompromisowy: Mercedes-AMG G 65.

Pierwszy egzemplarz Klasy G Mercedes-Benz wyprodukował w 1979 roku. Model praktycznie z miejsca stał się legendą. Mercedes-AMG G 65 stanowi jej piękną kontynuację. Jest bezkompromisowy. Jest drapieżny. Jest sobą. Tak jak jego kierowcy – prawdziwi ludzie z charakterem.

--

Jeżeli są Państwo zainteresowani Mercedes-AMG G 65 prosimy uprzejmie o kontakt z naszym doradcą AMG Performance Center w Krakowie,
przy ul. Armii Krajowej 17:

Mariusz Szeremeta
tel. +48 12 639 55 05
tel. +48 600 021 021
mail: mariusz.szeremeta@zasadaauto.pl

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie