W Nowym Sączu warto kupować AMG

W Nowym Sączu warto kupować AMG

Salon Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w Nowym Sączu jest najmłodszy w naszej sieci. Młodość podobno lubi rządzić się swoimi prawami. To prawda. Jeśli jednak robi to mądrze, to efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Tak jak w przypadku sprzedaży niesamowitego Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+, który właśnie trafił do bardzo zadowolonego właściciela. Jak bardzo? O tym poniżej.

GLC 63 S 4MATIC+ to prawdziwa bestia

Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ to niesamowita maszyna. Luksusowy SUV AMG został wyposażony w V8 biturbo o pojemności 3 982 ccm, mocy 510 KM i 700 Nm momentu obrotowego. Od 0 do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 3,8 sekundy. To wynik, który budzi respekt u rywali. Auto waży w sumie przecież ponad 2 tony.

Nowosądecka ziemia pełna gwiazd

Jeden z pierwszych egzemplarzy tego modelu trafił do naszego salonu w Nowym Sączu. Sprzedażą samochodów osobowych Mercedes-Benz na nowosądeckiej ziemi kieruje p. Maciej Styrna, który potrafi bardzo skutecznie zarazić pasją do gwiazdy, a najchętniej gwiazdy maksymalnie usportowionej. To było więc do przewidzenia, że GLC 63 S 4MATIC+ zbyt długo w Nowym Sączu nie zabawi.

Warto pracować dla takich chwil

Tak też się stało. Modelem żywo zainteresował się p. Roman, który obecnie jest jednym z pierwszych właścicieli Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ w Polsce. Dla nas jednak najważniejszy jest list, który otrzymaliśmy od p. Romana po zakupie auta. Brzmi on następująco:

Dzień dobry Panie Bartoszu i Panie Szymonie,

chciałbym poinformować Panów, ze droga powrotna z salonu do Jarosławia tym wspaniałym samochodem była niezwykle przyjemna i bezpieczna, a z każdym kilometrem opuszczał mnie stres z jakim przyjechałem po odbiór samochodu wynikający może z faktu, że pomimo dużego doświadczenia jako kierowca nowinki techniczne, w które jest wyposażony samochód sprawiły, że nie czułem się tak pewnie jak zazwyczaj. Dzięki Panu Panie Szymonie że potrafił Pan tak wspaniale przekazać mi swoją wiedzę o tym samochodzie- Dziękuję.

Z prawdziwą przyjemnością chciałbym Panom podziękować za naprawdę niespotykaną na codzień serdeczną i arcyfachową obsługę podczas zakupu mojego samochodu. Z ogromną przyjemnością swoim znajomym będę polecał zakupy samochodów w Waszym Salonie i pozwolę sobie odwiedzać Panów przy okazji obsługi serwisowej mojego samochodu w serwisie Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w Nowym Sączu.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,
Roman

Po jego lekturze można stwierdzić jedno: prawdziwą satysfakcję z pracy w branży motoryzacyjnej daje tak naprawdę nie sprzedaż samochodu, a tylko  i wyłącznie satysfakcja ze strony zadowolonego klienta. Panie Romanie, dziękujemy!

--

Zapraszamy serdecznie do Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Nowy Sącz: https://www.zasadaauto.pl/kontakt/mercedes-nowy-sacz-tarnowska-159a/ 

Sprawdź najnowsze modele AMG w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive:
https://www.zasadaauto.pl/samochody-osobowe/amg/

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie