OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes, Rzeszów i Teatr – Połączenie idealne.

Mercedes, Rzeszów i Teatr – Połączenie idealne.

Mamy przyjemność ogłosić niezwykłą współpracę z rzeszowskim Ave Teatrem.

Nasza relacja będzie daleka od powszechnie znanej formuły sponsoringu. Udział firmy Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive będzie przenikał do teatralnych doświadczeń widzów.

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive – Gdzie Premium i Kultura wychodzą sobie naprzeciw

Jesteśmy dumni, że komplementarna dla kultury wysokiej marka Mercedes-Benz uświetni spektakle w Ave Teatrze. Planowane przez nas działania będą dla widzów i gości teatru unikalne.

Ave Teatr

"Rozpoczęta w kwietniu br. współpraca z rzeszowskim Ave Teatr to doskonała okazja do kreowania pozytywnego wizerunku firmy poprzez zaangażowanie w działalność społeczno-kulturalną oraz wspieranie ludzi robiących coś z pasją. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści i wzmocni relacje z naszymi klientami poprzez nowe, kreatywne formy promocji." - powiedziala Barbara Bednarczyk, Szef Działu Marketingu Sobiesław Zasada Automotive

Ave Teatr – Inteligentna rozrywka na najwyższym poziomie

Przez 6 lat istnienia Ave Teatr zagrał 400 spektakli i zgromadził niemal 100 000 widzów. Swoim zasięgiem objął nie tylko Rzeszów, ale i całą Polskę. Ave Teatr zrzesza artystów znanych z najbardziej uznanych produkcji teatralnych i kinowych, takich jak Beata Zarembianka, Artur Dziurman, Jarek Babula czy Jacek Kawalec.

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive i Ave Teatr - połączenie idealne

Jak mówią artyści teatru - swoje sztuki wystawiamy w Rzeszowie, w Sali Koncertowej Instytutu Muzyki UR, ale również w innych miastach całej Polski. Ave Teatr jest także gościem wielu festiwali teatralnych, takich jak X i XII Krakowskie Miniatury Teatralne, XII Katowicki Karnawał Komedii, VIII Ogólnopolski Festiwalu Teatrów Sztuka plus Komercja w Siedlcach, XXII Przemyska Wiosna Fredrowska,  Chorzowski Teatr Ogrodowy czy niebawem nowe miejsce na naszej teatralnej mapie – Katowicki Letni Ogród Teatralny.

Szanowni Państwo!

Do zobaczenia na scenach całego kraju!

Ave Teatr, Ave Zasada!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie