Odnawiamy polskie lasy - kolejna edycja!

Odnawiamy polskie lasy - kolejna edycja!

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni.

Jesteśmy firmą, która ma pełną świadomość, że środowisko z którego korzystamy należy wspierać oraz chronić. Prowadząc duże przedsiębiorstwo, które posiada 13 oddziałów na terenie Polski, czujemy się społecznie odpowiedzialni.

W ramach proekologicznych działań nasza firma już po raz kolejny wspiera akcję sadzenia drzew na terenie całej Polski. Jest to bardzo ważny aspekt ochrony środowiska- zwiększanie powierzchni lasów przyczynia się m.in. do ograniczania zmian klimatycznych, oczyszczania powietrza, oszczędzania wody oraz ma wiele innych zbawiennych korzyści dla Planety. Sadzenie przez nas drzew to także nasz wkład w zwrot zużytego papieru.

Start Akcji

Sadzimy drzewo za każdą podpisaną umowę sprzedaży!
Dajemy wyraźny sygnał naszym pracownikom, kontrahentom i klientom, że wszyscy możemy być społecznie odpowiedzialni i realnie wpływać na otaczający nas Świat.

Nasadzanie drzew rozpoczeliśmy wiosną 2022 w trzech województwach: śląskim, dolnośląskim i mazowieckim. Naszą inicjatywę prowadzimy za pośrednictwem posadzimy.pl, które daje możliwość firmom takim jak nasza czynne zalesianie terenów- są to zniszczone lasy lub miejsca przeznaczone do odnowienia.

Nasadzenia są koordynowane przez lokalne nadleśnictwa i one sprawują opiekę nad młodnikiem, a później lasem.

Razem możemy więcej !

Prowadzenie firmy zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu uwzględnia dobrowolne inwestowanie w ochronę przyrody, zasoby ludzkie oraz relacje z otoczeniem firmy. Wierzymy, że informowanie o naszych działaniach da przykład innym do wspierania podobnych inicjatyw.

Ty też możesz zasadzić drzewa. Przyłącz się do akcji indywidualnie poprzez platformę: https://posadzimy.pl

Już tej jesieni kolejne nasze drzewa zostaną posadzone w gminach Chojnice, Kamienna Góra oraz Ogrodzieniec.

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie