Odnawiamy polskie lasy -sadzimy drzewa

Odnawiamy polskie lasy -sadzimy drzewa

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni.

Jesteśmy firmą, która ma pełną świadomość, że środowisko z którego korzystamy należy wspierać oraz chronić. Prowadząc duże przedsiębiorstwo, które posiada 13 oddziałów na terenie Polski, czujemy się społecznie odpowiedzialni.

W ramach proekologicznych działań nasza firma już po raz kolejny wspiera akcję sadzenia drzew na terenie całej Polski. Jest to bardzo ważny aspekt ochrony środowiska- zwiększanie powierzchni lasów przyczynia się m.in. do ograniczania zmian klimatycznych, oczyszczania powietrza, oszczędzania wody oraz ma wiele innych zbawiennych korzyści dla Planety. Sadzenie przez nas drzew to także nasz wkład w zwrot zużytego papieru.

Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tyle tlenu, ile zużywa człowiek w ciągu 2 lat.

Sadzenie drzew rozpoczęliśmy wiosną 2022 r. z ilością 100 szt. w trzech województwach: śląskim, dolnośląskim i mazowieckim.

Odbywało się ono za pośrednictwem platformy posadzimy.pl, która daje możliwość firmom takim jak nasza, czynne zalesianie terenów i propagowania akcji wśród naszych klientów.

Tereny zniszczonych lasów lub miejsca do odnowienia wyznaczają gminy, a nasadzenia są koordynowane przez lokalne nadleśnictwa i one sprawują opiekę nad młodnikiem, a później lasem.

Kolejne nasadzenia miały miejsce jesienią 2022 z ilością 200 szt. w Chojnicach, Kamiennej Górze i Ogrodzieńcu.

W chwili obecnej przygotowujemy się do nasadzenia Wiosna 2023 z ilością 150 szt.

Nasz licznik to 450 drzew i nie zamierzamy na tym poprzestać! Sadzimy nasze drzewa wraz z naszymi klientami!

Razem możemy więcej !

Prowadzenie firmy zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu uwzględnia dobrowolne inwestowanie w ochronę przyrody, zasoby ludzkie oraz relacje z otoczeniem firmy. Wierzymy, że informowanie o naszych działaniach da przykład innym do wspierania podobnych inicjatyw.

Ty też możesz zasadzić drzewa. Przyłącz się do akcji indywidualnie poprzez platformę: https://posadzimy.pl

 

 

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie