OG Banner Mobile OG Banner

Odnawiamy polskie lasy -sadzimy drzewa

Odnawiamy polskie lasy -sadzimy drzewa

Firma Sobiesław Zasada Automotive jest społecznie odpowiedzialna.

Jesteśmy firmą, która ma pełną świadomość, że środowisko z którego korzystamy należy wspierać oraz chronić. Prowadząc duże przedsiębiorstwo, które posiada 13 oddziałów na terenie Polski, czujemy się społecznie odpowiedzialni.
 

W ramach proekologicznych działań, nasza firma już po raz kolejny wspiera akcję sadzenia drzew na terenie całej Polski. Jest to bardzo ważny aspekt ochrony środowiska- zwiększanie powierzchni lasów przyczynia się m.in. do ograniczania zmian klimatycznych, oczyszczania powietrza, oszczędzania wody, oraz ma wiele innych zbawiennych korzyści dla Planety. Sadzenie przez nas drzew, to także nasz wkład w zwrot zużytego papieru.

sadzenie lasów Sobiesław Zasada

Sadzenie drzew przez firmę motoryzacyjną

Sadzenie drzew rozpoczęliśmy wiosną 2022 r. z ilością 100 szt. w trzech województwach: śląskim, dolnośląskim i mazowieckim.

Odbywało się ono za pośrednictwem platformy posadzimy.pl, która daje możliwość firmom takim jak nasza, czynne zalesianie terenów i propagowania akcji wśród naszych klientów.

Tereny zniszczonych lasów lub miejsca do odnowienia wyznaczają gminy, a nasadzenia są koordynowane przez lokalne nadleśnictwa i one sprawują opiekę nad młodnikiem, a później lasem.

Kolejne nasadzenia miały miejsce jesienią 2022 z ilością 200 szt. w Chojnicach, Kamiennej Górze i Ogrodzieńcu, kolejne nasadzenia w 2023 odbyły się w woj. łódzkiem (Radomsko i okolice miasta Łódź).

Sadzenie WIOSNA 2024 to kolejne 600 szt. drzew w Gostyninie, Tucholi i Żarach.

 


Sadzenie drzew przez kupno samochodu

W miesiącu kwietniu 2024 uczestniczyliśmy w Otwartym Dniu Sadzenia Drzew w Nadleśnictwie Głogów Małopolski (woj. podkarpackie).

Nasz licznik to 1400 drzew i nie zamierzamy na tym poprzestać! Sadzimy nasze drzewa wraz z naszymi klientami. Kupując u nas samochód sadzisz drzewo w Polsce. Sprawdź ofertę samochodów osobowych Mercedes Benz oraz Subaru.

Razem możemy więcej!

Prowadzenie firmy zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu uwzględnia dobrowolne inwestowanie w ochronę przyrody, zasoby ludzkie oraz relacje z otoczeniem firmy. Wierzymy, że informowanie o naszych działaniach da przykład innym do wspierania podobnych inicjatyw.

Ty też możesz zasadzić drzewa. Przyłącz się do akcji indywidualnie poprzez platformę: https://posadzimy.pl

 

 

 

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie