OG Banner Mobile OG Banner

Nasi eksperci o Mercedes-Benz CLE Cabriolet

Nasi eksperci o Mercedes-Benz CLE Cabriolet

Mercedes-Benz CLE w wersji Coupé przebojem zawitał do oferty Mercedes-Benz w ubiegłym roku. Teraz czas na kabrioleta... To kolejny model, który łączy to, co najlepsze w Mercedes-Benz - sportowe nadwozie typu Cabriolet, doskonałe osiągi i niebywały komfort. Zobacz, czym wyróżnia i co mówią o nim nasi eksperci.

Eksperci Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive o nowym modelu:

Kamil Matuszak, Doradca Handlowy (Zawiła 3, Kraków): Najnowszy model Mercedes-Benz CLE w wersji "Cabrio" jest świetnym połączeniem Klasy C oraz Klasy E zawierającej w sobie niesamowity komfort zaczerpnięty z Klasy E oraz cudowny charakter wzięty z Klasy C gwarantujący pozytywny odbiór przez miłośników marki - głównie poprzez swoją stylistykę. Samochód zyskał potężny przód, więc nie da się przejść obok niego obojętnie, a wykorzystanie w wewnątrz luksusowych materiałów sprawia, że nie ma konkurencji w swojej klasie. Wrażenia z jazdy jakie daje nowy CLE Cabriolet są niezapomnianym przeżyciem.

Patryk Foks, Product Expet (Karpacka 90, Bielsko-Biała): To wyjątkowy kabriolet! Jego miękki dach otwiera się i zamyka w zaledwie 20 sekund. Dzięki dobrej izolacji dachu i możliwości otwierania go nawet przy prędkości do 60 km/h, samochód nadaje się do użytku przez cały rok. Dodatkowo, jego materiałowy dach o wielowarstwowej konstrukcji gwarantuje wysoką jakość izolacji akustycznej. Warto wspomnieć o funkcji AIRSCARF tzw. Szalik ,czyli nawiew ciepłego powietrza na szyję, który zapewnia dodatkowy komfort i przyjemność podczas jazdy.

Standardowe wyposażenie

W skład standardowego wyposażenia nowości od Mercedes-Benz wejdzie system owiewek AIRCAP®, układ ogrzewania karku AIRSCARF® czy wygłuszony dach z tkaniny. Jeśli chodzi o układ jezdny, zawieszenie obniżono tu o 15 milimetrów. Wbrew pozorom na pokładzie znajduje się otwierany bezdotykowo (HANDS FREE ACCESS), całkiem praktyczy bagażnik o pojemności do 385 litrów. W skład standardowego wyposażenia wchodzi też KEYLESS-GO - pozwalający na blokadę i odblokowanie drzwi przez dotknięcie klamki.

Gama silnikowa dla Mercedes-Benz CLE Cabriolet

CLE Cabriolet to pięć silników o zróżnicowanych osiągach. Mercedes-Benz oddaje do wyboru miękkie hybrydy - dwulitrowego diesla - CLE 220d o mocy 197KM + 23KM i jednostki benzynowe - CLE 200 (204KM+23KM), CLE 200 4MATIC (204KM+23KM), CLE 300 4MATIC i oraz CLE 450 4MATIC - szalenie mocną jednostkę (381KM+23KM), która "setkę" osiągnie w 4,7 sekundy!

Mercedes-Benz CLE Cabriolet - tył

MBUX w wersji trzeciej - konferencja Zoom z poziomu samochodu i szablony standardowych procedur

Mercedes-Benz User Experience trzeciej generacji umożliwi korzystanie m.in. z aplikacji Zoom czy Audials, a także będzie w stanie automatyzować pewne funkcje. Np. jeśli wybierzemy szablon "Chłodne dni" - Mercedes włączy ogrzewanie siedzeń przy określonej temperaturze zewnętrznej.

Mercedes-Benz CLE Cabriolet - Wnętrze

A w opcji...

CLE Cabriolet to także bogata oferta wyposażenia opcjonalnego - wśród dodatkowych elementów znajdziemy sportowe zamwieszenie z systemem tłumienia selektywnego na bazie amplitudy, zawieszenie DYNAMIC BODY CONTROL czy nagłośnienie Burmester 3D.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie