OG Banner Mobile OG Banner

Nowy Citan.

Nowy Citan.

Nowy Citan.

Gigantyczny potencjał.

Jakość | Funkcjonalność | Bezpieczeństwo | Niezawodność

Mały samochód dostawczy o dużych możliwościach.

Dzięki typowemu dla marki wzornictwu i ergonomicznemu wnętrzu, w którym łatwo się odnaleźć, nowy Citan prezentuje się jak prawdziwy pojazd marki Mercedes-Benz. Wsiądź i odkryj możliwości nowego systemu multimedialnego MBUX (Mercedes-Benz User Experience) i inteligentnych rozwiązań z zakresu łączności. Podczas jazdy kierowca może uzyskać wsparcie licznych przewidujących systemów wspomagających.

Nowością są dwie linie wyposażenia BASE i PRO, za pomocą których możesz wyposażyć ten kompaktowy samochód dostawczy zgodnie ze swoimi potrzebami. To tylko kilka z nowych rozwiązań.

 NOWY CITAN WERSJA BASE

base NOWY CITAN WERSJA PRO

pro

 

Nowy Citan Furgon.

Nowy Citan Furgon imponuje wieloma talentami: przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych dysponuje on przestronną przestrzenią ładunkową i stanowiskiem kierowcy. Znaczna ładowność połączona za zwrotnością podczas jazdy. Ergonomiczne ukształtowanie stanowiska kierowcy i liczne możliwości dostosowania do zadania transportowego ułatwiają Ci pracę.

nowy citan furgon

Nowy Citan Tourer.

Szukasz kompaktowego samochodu dostawczego z przestronną przestrzenią pasażerską, który podczas jazdy jest zwrotny i komfortowy oraz radzi sobie w warunkach ograniczonej przestrzeni? Twój samochód dostawczy ma ułatwiać Ci pracę, być wizytówką Twojej firmy i dysponować bezkompromisowym wyposażeniem zapewniającym bezpieczeństwo? Musisz poznać nowego Citana Tourer.

nowy-citan-tourer

 

 

System multimedialny MBUX (ekran o przekątnej 7 cali)

Wyposażenie z zakresu informacji i rozrywki w nowym Citanie obejmuje rozwiązania na prawie każdą okazję: chcesz szybciej dotrzeć do celu dzięki aktualnym informacjom o ruchu drogowym i naładować bezprzewodowo swoje urządzenie mobilne? A może chcesz obsługiwać opcjonalny system multimedialny MBUX za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości, przycisków na kierownicy wielofunkcyjnej lub poleceń głosowych? Wszystko jest możliwe. Nowością są również usługi łączności Mercedes me, które otwierają niemal nieograniczone możliwości w dziedzinie informacji i rozrywki oraz dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa w małym samochodzie dostawczym.

Na ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości z przekątną wynoszącą 7 cali system multimedialny można obsługiwać dotykiem podobnie jak inne urządzanie mobilne. Inną możliwością wprowadzania danych jest użycie przycisków na kierownicy wielofunkcyjnej.

Nowy Citan System Głosowy MBUX

  • Obsługa głosowa

Wystarczy wypowiedzieć hasło „Hej Mercedes”, aby uruchomić kompleksową obsługę głosową i w ten sposób wygodnie sterować systemem multimedialnym.

  • Integracja ze smartfonem

Dzięki integracji ze smartfonem możesz uzyskiwać na ekranie systemu multimedialnego MBUX uzyska się dostęp do wybranych aplikacji zainstalowanych na smartfonie.

  • Złącze USB typu C

Złącze USB typu C to zintegrowane złącze do multimediów, dzięki któremu można m.in. słuchać w pojeździe muzyki ze smartfona czy ładować go w trakcie jazdy.

 

Poznaj najważniejsze zalety Nowego Citana

Zalety Noweo Citana

  • System ATTENTION ASSIST.

Asystent wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST może na czas ostrzegać kierowcę przed przemęczeniem i tzw. sekundowym snem. System może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa ruchu drogowego w szczególności podczas jazdy w nocy i na długich trasach. Wskazania systemu ATTENTION ASSIST wyświetlane są na zintegrowanej tablicy wskaźników między obrotomierzem a prędkościomierzem.

  • Relingi dachowe ze zintegrowanym stelażem pod bagażnik dachowy.

Standardowe relingi dachowe ze zintegrowanymi podłużnicami bazowymi umożliwiają przewożenie dużych ładunków. Podłużnice bazowe można szybko i łatwo zamontować na dachu, zwiększając pojemność ładunkową i tym samym wielofunkcyjność pojazdu zarówno w użytku zawodowym, jak i pozazawodowym. Odstęp między poprzecznymi belkami można zmieniać w dwóch pozycjach, dostosowując do potrzeb położenie tylnej belki.

  • System bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych.

System umożliwia wygodne ładowanie smartfona z funkcją ładowania indukcyjnego w czasie jazdy – bez kabla, wtyczki i uchwytu oraz niezależnie od modelu i marki. Tym samym czas jazdy staje się czasem ładowania. W tym celu wystarczy położyć kompatybilny smartfon na powierzchni ładowania w przednim schowku konsoli środkowej. Gotowe. Kolejna zaleta systemu ładowania bezprzewodowego: informacje dotyczące trybu i statusu ładowania prezentowane są na wyświetlaczu systemu multimedialnego MBUX (Mercedes-Benz User Experience). 

Już wkrótce dołączy do rodziny eVans elektryczna wersja Nowego Citana

W drugim półroczu 2022 roku w sprzedaży pojawi się eCitan - nowy Citan z napędem wyłącznie elektrycznym. Zasięg maksymalny liczony według normy WLTP wynosić będzie 285 kilometrów. Tym samym będzie on zgodny z potrzebami klientów często używających tego modelu do świadczenia usług kurierskich i dostawczych w obszarach miejskich. Na stacjach szybkiego ładowania prądem stałym będzie można naładować akumulator w ciągu 40 minut do poziomu 80 procent.

Wersja elektryczna nowego Citana nie będzie posiadała ograniczeń w wymiarach przestrzeni ładunkowej oraz ładowności w porównaniu z modelami spalinowymi. Dla modelu eCitan jako opcjonalnie wyposażenie dostępny będzie także hak holowniczy.

 

 Czy Nowy Citan jest dla Ciebie odpowiedni?

Jeśli szukasz przestronnego samochodu dostawczego, który umożliwia bezproblemową i zwrotną jazdę także w mieście, nowy Citan to właściwy wybór. Przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych duża ilość miejsca w środku robi wrażenie. Typowe dla pojazdu z oferty Mercedes-Benz Vans są niezależny wygląd, wysoki poziom bezpieczeństwa i solidność.

Już dziś umów się na jazdę testową Nowym Citanem – rzuć mu wyzwanie.

 

 

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie