Nowy Jeep® Compass

Nowy Jeep® Compass

Flagowy model z rodziny Jeepa powraca w nowej odsłonie, z ulepszoną technologią, silnikami, systemem bezpieczeństwa i designem z nowym nadwoziem oraz jeszcze bardziej przestronnym i nowoczesnym wnętrzem.

 

 Nowe Oblicze

Nowy model wyróżnia się odświeżonym, zaawansowanym technologicznie profilem, przy jednoczesnym zachowaniu słynnego miejskiego, nowoczesnego, wyrafinowanego stylu. Ponadto, ostrzejsze, bardziej nowoczesne linie podkreślają design przedniego zderzaka, nadając nowemu Compassowi bardziej agresywny wygląd.

Główne zmiany jakie zaszły w nadwoziu to:

  • Nowa stylistyka reflektorów

Nowa stylistyka przednich i tylnich świateł podkreśla starannie zaprojektowane linie nowego Jeepa® Compassa i na nowo definiuje jego sylwetkę. 

  • Nowy grill

Z przodu odnowionego nadwozia znajduje się kultowy 7-szczelinowy grill z czarnymi detalami, który jest esencją nowego wyglądu.

 

  • Nowe wzory obręczy kół

Nowy Compass oferuje szeroki wybór przyciągających wzrok aluminiowych obręczy kół.

Nowy Design Wnętrza

Nowy Compass posiada przeprojektowane od nowa wnętrze z wyraźniej zaakcentowanymi poziomami, bardziej elegancką konsolą środkową i większymi schowkami. Pojemność schowków zwiększyła się ponad dwukrotnie, z 2,8 litra do 7,2 litra. Ponadto, najwyższej jakości materiały oraz wykończenia deski rozdzielczej i siedzeń, definiują jego autentyczny styl i zwiększają komfort jazdy.

Na nowo zaprojektowana deska rozdzielcza to:

  • 8,4 calowy zupełnie nowy dotykowy Ekran Ultra HD
  • Całkowicie cyfrowy Wyświetlacz HD panelu wskaźników
  • Nowa kierownica
  • Nowy poziom wykończenia

Nowy Compass ma zupełnie nową kabinę, zaprojektowaną, by poprawić komfort i życie na pokładzie.

Jeep® Compass posiada więcej przestrzeni w każdym znaczeniu tego słowa. Odnowione wnętrze kryje schowki za dźwignią zmiany biegów, w konsoli środkowej i pod podłokietnikiem, które zostały zaprojektowane z myślą o większej przestrzeni i praktyczności. 

Tylna kanapa może być składana i dzielona w proporcji 40/20/40*(dostępna w wersji Limited, standardowa w wersji S), co maksymalizuje potencjał przestrzeni bagażowej i pozwala na wybranie optymalnej konfiguracji, dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

 Silniki nowej generacji

Nowy Jeep® Compass oferuje trzy wydajne silniki-dwa benzynowe i jeden Diesla, wszystkie spełniające normę emisji spalin E6D Final. Wszystkie łączą się z napędem na przednie koła, a wersje benzynowe są dostępne z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Zaktualizowana gama silników oferuje teraz nowy, czterocylindrowy silnik benzynowy GSE o pojemności 1,3 litra z turbodoładowaniem, zaprojektowany z myślą o zagwarantowaniu wyjątkowych osiągów, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałego komfortu jazdy i wydajności, zmniejszając zużycie paliwa i emisję CO2 nawet o 27% (cykl WLTP) w porównaniu z poprzednim modelem benzynowym.

Oferta jest jeszcze bardziej fascynująca dzięki debiutowi wersji z technologią hybrydową plug-in, zapewniającej jazdę w 100% elektryczną, bezemisyjną - połączenie niezwykłych możliwości 4xe i zrównoważonej mobilności.

 Przełomowe bezpieczeństwo

Nowy Jeep® Compass wyposażony jest w najnowsze systemy wspomagające kierowcę, zapewniając bezpieczeństwo jemu, pasażerom oraz innym uczestnikom ruchu:

  • Tempomat adaptacyjny (ACC) czyli elektroniczny system, który dostosowuje prędkość i zachowuje bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu.
  • Asystent pasa ruchu, która pomaga utrzymać pojazd na właściwym pasie. Ostrzega kierowcę i koryguje położenie samochodu poprzez wpływanie na układ kierowniczy.
  • Nowy Highway Assist System (HAS)-ten system łączy technologie adaptacyjnego tempomatu i asystenta pasa ruchu w celu kontrolowania prędkości i utrzymywania odpowiedniego dystansu od poprzedzającego pojazdu.

 

>>>Sprawdź naszą Ofertę na Nowego Compassa<<<

 

 Źródło: https://www.media.stellantis.com/pl-pl/jeep

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie