OG Banner Mobile OG Banner

Nowy salon Sobiesław Zasada Automotive, najnowszy standard MAR 2020 w Bielsku-Białej.

Nowy salon Sobiesław Zasada Automotive, najnowszy standard MAR 2020 w Bielsku-Białej.
15 marca odbyło się uroczyste otwarcie salonu Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy ulicy Karpackiej 90. Oficjalnej inauguracji dokonał Prezes Sobiesław Zasada przy udziale Prezesa Mercedes-Benz Central Europe – Pana Wolfganga Bremma. 

Nowy obiekt został zaprojektowany i wykonany według najnowszego standardu dealerskiego MAR2020. Oznacza to, że spełnia najnowocześniejsze wymagania producenta dotyczące zarówno wystroju jak i procesu obsługi klienta.

 

W przestronnym salonie, na powierzchni około 650 m2 możliwa jest ekspozycja do 10 egzemplarzy najnowszych modeli Mercedes-Benz, przy czym jeden wyróżniony znajduje się na wyodrębnionej scenie wypełnionej wielkoformatowym ekranem. W ramach premiery obiektu klienci na w/w scenie będą przez kilka najbliższych tygodni mogli podziwiać wspaniałe, unikalne GT Black Series. Spotkania doradców z klientami mają miejsce w kameralnych pokojach konsultacyjnych, gdzie prezentacja modeli Mercedesa odbywa się w formie realistycznych wizualizacji.

Obiekt pozwala realizować strategię sprzedaży Mercedes-Benz polegającą na jeszcze większej koncentracji na indywidualnych preferencjach klientów. W tym celu wykorzystywane są różnorodne interaktywne nośniki cyfrowe, których w salonie jest aż 21. Szeroko pojęta cyfryzacja to jeden z charakterystycznych elementów wnętrza nowoczesnego salonu w ramach projektu MB MAR 2022 w Bielsku-Białej.

W ramach całego projektu powstała także nowoczesna blacharnia, oferująca najnowszej generacji wysokiej jakości sprzęt do wykonywania usług napraw powypadkowych. Kilka miesięcy temu SZA oddało także do dyspozycji swoich klientów nowy serwis mechaniczny wyposażony w 10 stanowisk naprawczych, gdzie wykwalifikowany i doświadczony personel gwarantuje usługi najwyższej jakości.

Obejrzyj video relację z uroczystego otwarcia nowego salonu Mercedes-Benz w Bielsku-Białej.

 

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie