OG Banner Mobile OG Banner

Premierowa wersja Jeep Avenger Launch Edition

Premierowa wersja Jeep Avenger Launch Edition

Jeep Avenger to pierwszy w historii marki model z napędem w pełni elektryczny (BEV). Pierwsza, premierowa wersja to model First Edition w ekskluzywnej, atrakcyjnej konfiguracji.

Jeep Avenger w wersji Launch Edition dostępny jest w m.in. dwukolorowym nadwoziu – żółtym Sun z czarnym dachem Volcano lub grafitowym Granite z czarnym dachem Volcano. Jednokolorowa opcja Jeepa Avenger występuje w kolorze czarnym Volcano. Dodatkowo wersja Frist Edition wyposażona jest w przyciemniane szyby, 18-calowe felgi aluminiowe, które podkreślają na drodze jego charakter oraz przednie i tylne światła full LED.

Jeep Avenger First Edition z 18-calowymi felgami

Wyposażanie Jeepa Avenger

W środku występują oświetlenie ambientowe z wyborem kilku kolorów oraz żółte detale deski rozdzielczej. Premierowy Jeep Avenger wyposażony jest także w:

  • podgrzewane czarne fotele premium z żółtymi akcentami
  • podgrzewaną przednią szybę
  • nakładkę na konsolę centralną
  • podłogę bagażnika z regulacją wysokości 
  • otwieraną elektrycznie bez użycia rąk klapę bagażnika
  • automatyczną klimatyzację
  • automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne
  • elektrycznie składane i podgrzewane lusterka boczne

Jeep Avenger z funkcją otwierania bagażnika bez użycia rąk

Systemy wspomagające kierowcę

Nowy Avenger Launch Edition z napędem (BEV) posiada taki systemy jak: aktywne wspomagania kierowcy ADAS poziomu 2, które pozwalają kierowcy w sposób całkowicie autonomiczny utrzymywać prędkość, odległość od poprzedzającego samochodu oraz środek pasa ruchu.

Dzięki systemowi Traffic Jam Assist oraz autonomicznej jeździe poziomu 2, możliwa jest niemal autonomiczna jazda w ruchu ulicznym. Dodtakowo w Avengerze występuje system Blind Spot oraz czujniki parkowania 360° z kamerą z widokiem z lotu ptaka.

Jeep Avenger z system autonomicznej jazdy poziomu 2

Ładowanie elektrycznego Jeepa

Klienci Jeepa Avenger Launch Edition w ramach oferty premierowej, otrzymają ładowarkę domową Wallbox, którą można podłączyć do domowego gniazdka i ładować samochód nawet mocą 11 kW. Wystarczy jedynie dostostosować do niej naszą domową sieć elektryczną.

Korzystając z kabla do szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach ładowania, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię potrzebną na 30 km jazdy. Poza tym, wystarczą 24 minuty, aby naładować akumulatory od 20 do 80%.

Jeep Avenger First Edition z dwukolorowym nadwoziem

Wstępna rezerwacja

Klienci mogą dokonywać wstępnej rezerwacji na ekskluzywną wersję Launch Edition na stronie https://bethefirst.jeep.pl/. Sposród dostępnych dealerów, wybierz naszą firmę Sobiesław Zasada Automotive.

Jeep Avenger Launch Edition będzie dostępny w cenie już od 189 700 zł brutto.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:

Oddział Kraków: tel. 12 25 25 250

Oddział Starowa Góra: tel. 42 22 59 766

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie