OG Banner Mobile OG Banner

Ekskluzywny indywidualizm dla Mercedesa EQS.

Ekskluzywny indywidualizm dla Mercedesa EQS.

W pełni elektryczna limuzyna od Mercedes-EQ w jeszcze bardziej ekskluzywnym i indywidualnym wydaniu.

Kilka lat temu Mercedes-Benz zaprezentował program MANUFAKTUR.

MANUFAKTUR to oferta indywidualizacji samochodu za pomocą ekskluzywnych lakierów i wysokiej jakości wyposażenia wnętrza. Wybrane materiały i rzemieślnicza sztuka designu dopełnią stylistykę samochodu i zapewnią wyjątkowe wrażenia zmysłowe. Dzięki temu Klient otrzymuje możliwość stworzenia wyjątkowego samochodu, wykonanego zgodnie z jego wyobrażeniami i życzeniami.

program manufaktur mercedes

Początkowo program MANUFAKTUR dostępny był dla takich modeli jak Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe, Klasa S w wersji długiej, Mercedes-Maybach Klasa S oraz Klasa G.

Program MANUFAKTUR dla Mercedesa EQS oraz EQS AMG

Od teraz niepowtarzalny wygląd samochodu z wykorzystaniem specjalnych lakierów i tapicerem można uzyskać również dla pierwszej w pełni elektrycznej limuzyny – modelu EQS. Jest to możliwe zarówno dla wersji standardowej jak i jego usportowionej odmiany AMG.

mercedes manufaktur lakier kalahari gold

mercedes manufaktur rubelit red

Dla modelu EQS w programie MANUFAKTUR dostępnych jest 9 dodatkowych odcieni lakieru, w tym te znane już np. z Klasy S – MANUFAKTUR vintage blue lub matowy MANUFAKTUR kalahari gold. (dopłata 33 963zł)

manufaktur eqs biały

Podobnie jak w innych modelach z dostępnym programem MANUFAKTUR, również w Mercedesie EQS dostępny jest ekskluzywny pakiet wnętrza MANUFAKTUR (dopłata 53 247 zł).

W pakiecie tym otrzymujemy m.in. przednie i tylne fotele wykończone skórą nappa z charakterystycznym pikowaniem w romby. Skóra ta zostaje również zastosowana na podłokietnikach w drzwiach, konsoli środkowej i dolnej części deski rozdzielczej.

manufaktur eqs wnetrze

Ekskluzywna i wyjątkowa jest również kierownica pokryta ręcznie skórą nappa, dopasowaną kolorystycznie do odpowiedniego koloru wnętrza.

manufaktur bialy kokpit

W programie MANUFAKTUR dla Mercedesa EQS dywaniki (z długim włosiem, obszyte skórą nappa) oraz poduszki zagłówków mają wyhaftowaną gwiazdę Mercedes-Benz lub logo Mercedes-AMG.

mercedes manufaktur emblemat

Elementem charakterystycznym modeli samochodów stworzonych w programie MANUFAKTUR jest konsola środkowa ozdobiona napisem MANUFAKTUR w kolorze błyszczącego chromu. Emblemat ten dostępny jest wyłącznie dla standardowego wnętrza z czarną tapicerką siedzeń i czarną wykładziną.

manufaktur wnętrze

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie