OG Banner Mobile OG Banner

EQE i EQE SUV - Elektryczny Mercedes-Benz jako alternatywa dla Mercedesa GLE - Elektryzująca oferta!

EQE i EQE SUV - Elektryczny Mercedes-Benz jako alternatywa dla Mercedesa GLE  - Elektryzująca oferta!

„Znowu te auta na prąd”…, ale co zrobić, kiedy rata za elektrycznego „Merca” równa się teraz nawet 1533 złotym netto miesięcznie!? Nic, tylko rezerwować je w naszych salonach, gdzie czekają „elektryczne odpowiedniki” Klasy E – EQE Limuzyna i EQE SUV… jazda!

Nie wyczerpie się znienacka – Mercedes-Benz EQE – prawie jak Klasa E - kosztuje prawie tyle samo i ma równie wysoki standard

Co można mieć za około 1500 złotych miesięcznie…? Elektrycznego Mercedesa z napędem na 4 koła, który przejedzie nawet 614 kilometrów na jednym ładowaniu, a zasięg nawet 250 km uzyska już po 15 minutach ładowania! Dokładnie 1533 złote netto miesięcznie wynosi rata za optymalnego Mercedes-Benz EQE 350 4MATIC dostępnego w naszej ofercie. To wszystko w ramach Lease&Drive z wpłatą własną w wysokości 10% na czas 24 miesięcy lub przebiegu 15 000 kilometrów rocznie…

Mercedes-Benz EQE 350 4MATIC

A może być jeszcze taniej! Wystarczy, że powiesz nam, abyśmy przygotowali ofertę specjalnie dla Ciebie. Przy wyższej wpłacie własnej, rata będzie jeszcze atrakcyjniejsza!

Mercedes-Benz EQE - wysoki standard wyposażenia

Oczywiście, już w standardzie EQE Limuzyna oferuje ogrom funkcji i luksusowych elementów, ale tak jak niemal w każdej linii modelowej Mercedesa do wyboru są także wersje AMG, które z „eleganckiego”, biznesowego samochodu o futurystycznej bryle czynią imponującą, sportową konstrukcją bliższą spalinowym modelom.

Mercedes-Benz EQE 43 4MATIC - Reflektor tylny

4,7 sekundy do setki, 2183 złote netto miesięcznie, 476 KM mocy – tyle powinno wystarczyć.

W charakternym, sportowym AMG EQE 43 4MATIC nie ma mowy o „mydelniczce” – tu kryje się prawie 500 koni mechanicznych mocy, natychmiastowe „odejście” z tytułu momentu obrotowego na poziomie 858 Nmi sportowe elementy wnętrza wykonane z włókna węglowego. To samochód kompletny, nie tylko dla fanów mocnych wrażeń z jazdy.

Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC - Nadwozie - Przód

Szukasz Mercedesa GLE…? Sprawdź EQE SUV! Mercedes-AMG EQE SUV 43 4MATIC za 2052 złotych netto miesięcznie!

Alternatywa dla Mercedes-Benz GLE może być elektryczna - może być to EQE SUV z zasięgiem do 553 kilometrów w uniwersalnej wersji 350 4MATIC lub… Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC! 4,7 sekundy do setki, znowu 476 koni mocy, a przy tym wciąż 468 kilometrów zasięgu! Elegancki, wielki, a zarazem sportowy SUV z logo AMG za nawet 2052 złotych netto miesięcznie może zająć miejsce w Twoim garażu!

Mercedes na prąd  - teraz jest tanio, ale może być jeszcze taniej!

Potrzebujesz jeszcze niższej raty, albo szukasz konkretnych elementów wyposażenia? Wystarczy, że poprosisz nas, abyśmy uszyli ofertę specjalnie dla Ciebie – ustalimy np. wyższą wysokość wpłaty własnej i dopasujemy konkretny samochód z naszej oferty. Wówczas miesięczna opłata może być jeszcze niższa, a wyposażenie bliższe Twoim oczekiwaniom!

Mercedes-Benz EQE SUV 350 4MATIC

Sprawdź wszystkie dostępne samochody w naszej Elektryzującej ofercie!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie