Ekipa z Brzozy podźwignie nawet dźwig

Ekipa z Brzozy podźwignie nawet dźwig

Przełom roku okazał się bardzo pracowitym czasem dla naszych mechaników z serwisu samochodów ciężarowych Mercedes-Benz z Brzozy k. Bydgoszczy. Musieli zająć się dość nietypowym zleceniem – naprawą dźwigu firmy Eltel Networks Energetyka. Pora więc na pytanie retoryczne: czy im się udało?

Eltel Networks Energetyka to ceniony, doświadczony dostawca kompletnych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz telekomunikacji. Specyfika branży wymusza na firmie korzystanie ze specjalistycznego sprzętu, umożliwiającego realizację nawet najtrudniejszych, skomplikowanych zadań, np. dźwigów. Intensywna eksploatacja urządzeń i pojazdów powoduje jednak, że czasem muszą odwiedzić wyspecjalizowany serwis. Tak właśnie stało się z dźwigiem Eltel Networks Energetyka, który postanowił odmówić posłuszeństwa. Dodajmy, że stało się to w Olsztynie.

Przełom roku w wielu firmach to typowo urlopowy okres. Z racji tego trudne, czasochłonne zadania są często przekładane na początek nowego roku. Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych nie powinien sobie jednak na to pozwolić. W końcu od sprawności pojazdów oraz maszyn zależy często ciągłość działania biznesu. Nasi specjaliści wiedzą o tym doskonale i dlatego błyskawicznie odpowiedzieli na apel Eltel Networks Energetyka o pomoc. Uszkodzony dźwig z silnikiem Mercedes-Benz został przetransportowany ponad 200 km do Autoryzowanego Serwisu Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz w Brzozie koło Bydgoszczy.

dźwig naprawiony w Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Naprawa objęła usunięcie usterki układu paliwowego oraz elementy elektroniki sterowania silnika. Zadaniu temu sprostał nasz team mechaników i elektryków pod wodzą doświadczonego doradcy serwisowego, p. Jacka Górko. Najbardziej zadowolony z naprawy był p. Wojciech – kierowca dźwigu, który osobiście przetestował maszynę po naprawie. Test wypadł celująco.

Usunięcie usterek dźwigu dla Eltel Networks Energetyka to kolejny, wysokospecjalistyczny projekt, który z sukcesem zrealizował nasz zespół Autoryzowanego Serwisu Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w Brzozie k. Bydgoszczy. W 2015 r. nasi specjaliści, jako jedyni w Polsce, podjęli się niezwykle skomplikowanej naprawy lotniskowego wozu pożarowego Lentner Avenger. Z sukcesem poradzili sobie z eliminacją usterki dotyczącej przeniesienia napędu na układ jezdny. Jak widać, ów tryumf, rozbudził tylko apetyty naszych mechaników z Brzozy, którzy czekają na nowe wyzwania w 2017 roku. Z Państwa strony oczywiście.

Lentner Avenger

Dowiedz się więcej o Autoryzowanym Serwisie Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive: więcej informacji >>

Samochody ciężarowe Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive: dowiedz się więcej >>

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie