OG Banner Mobile OG Banner

Serwis Unimogów w Modlniczce

Serwis Unimogów w Modlniczce

Unimog to pojazd, który dojedzie tam gdzie wszyscy inni zawodzą – taką opinią cieszy się ten samochód specjalny. Dlatego z przyjemnością oznajmiany, że oddział w Modlniczce koło Krakowa jako kolejna lokalizacja po oddziałach w BrzozieRzeszowie przeszedł pomyślnie audyt standardów serwisowych i tym samym otrzymał autoryzację na serwis Unimogów.

Dlaczego Unimog?

Wielka siła uniwersalnego nośnika narzędzi Unimog umożliwia obsługę różnych prac przez cały rok za pomocą tylko jednego pojazdu. Zarówno w gminach, jak i w przedsiębiorstwach świadczących usługi rolnicze na rzecz innych firm może on realizować najróżniejsze zadania, takie jak np. pielęgnacja terenów zielonych, zimowe utrzymanie dróg czy też utrzymanie czystości na drogach. Unimog ma wszystko, co potrzebne do niezawodnej, całorocznej eksploatacji: mocne silniki Euro VI, przemyślany układ przeniesienia mocy na koła oraz do napędu narzędzi, ale także znakomite właściwości jezdne poza utwardzonymi drogami. Oprócz tego Unimog może się też poruszać po autostradach, co pozwala na łatwe i komfortowe pokonywanie dłuższych dystansów pomiędzy miejscami zastosowania.
Dzięki wysokim ładownościom Unimog doskonale sprawdza się również jako niezawodny ciągnik, pojazd transportowy, a także nośnik urządzeń rolniczych. Jego szerokie spektrum zastosowań gwarantuje wysoki stopień wykorzystania pojazdu, a tym samym efektywną eksploatację.

Unimog idealny dla mniejszych gmin

Unimog U 218 to szczególnie ekonomiczny model podstawowy, idealnie skrojony na potrzeby mniejszych miast i gmin, które szukają wąskiego i zwrotnego pojazdu wielozadaniowego. Jego szerokość wynosi jedynie 2,15 m.
Konstrukcja kabiny zapewnia szczególnie komfortowy wgląd w obszar roboczy. Dzięki elastycznemu systemowi kontenerów rolkowych Unimog poradzi sobie z niemal każdym zadaniem transportowym. Załadunek i rozładunek maszyn oraz materiałów jest wówczas szczególnie prosty. W przypadku tego modelu rozstaw osi został zwiększony do 3600 mm, co zapewnia dużą pojemność transportową. Standaryzowane i znormalizowane złącza umożliwiają szybki i prosty montaż urządzeń (narzędzi) oraz znacząco przyspieszają ich wymianę. Dzięki temu Unimog U 218 może być szybko i sprawnie wykorzystany do innych zadań. Do obsługi i sterowania nawet kilkoma urządzeniami służy przy tym wygodny wielofunkcyjny joystick. Unimog U 218 oferuje wszystko, co jest potrzebne do sprawnej realizacji zadań komunalnych. Oprócz kompaktowej bryły i atrakcyjnego stosunku ceny do możliwości przekonuje również bezpieczeństwem, wydajnością i niezawodnością.

>> Oddział w Modlniczce

>> Oddział w Rzeszowie

>> Oddział w Brzozie

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie