OG Banner Mobile OG Banner

Współpraca Bartosza Rochowiaka z Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Współpraca Bartosza Rochowiaka z Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Niecodzienna współpraca między Sobiesław Zasada Automotive oddział w Brzozie (woj. kujawsko-pomorskie), a Bartoszem Rochowiakiem, brązowym medalistą w motorowodnej klasie OSY400. Wszystko zaczęło się od inicjatywy lokalnej. Dzięki połączeniu pasji do motoryzacji i lokalnego zaangażowania działu balacharsko-lakierniczego firmy w Brzozie, łódź sportowca Klubu Sportu i Turystyki Pałuki, Pana Bartosza, stała się dziełem sztuki na wodzie podkreślając zarówno inwencję twórczą zespołu, jak i doskonały efekt końcowy.

Zainteresowani wiedzą, że Polska dominuje w motorowodnej klasie OSY 400 i jest to potwierdzone. Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego organizując cyklicznie zawody w randze mistrzostw Świata, Europy i Polski, daje możliwości rozwoju i rywalizacji zawodników w kilku klasach. Polacy odntoowali już szereg zwycięstw. Pan Bartosz, który podczas Mistrzostwach Europy w 2023 roku w Chodzieży zajął mocne, III miejsce, jest bardzo dobrze rokującym zawodnikiem w klasie OSY400 (WKS Zegrze) związanym z Klubem Sportu i Turystyki Wodnej Pałuki.

Łódź w barwach inspirowanych zespołem Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1 Team

Łódź motorowa Pana Bartosza miała 2 lata i wymagała odświeżenia, tak aby mógł wystartować w zbliżających się, kolejnych Mistrzostwach Europy w czerwcu 2024. Pracownik naszego działu blacharsko-lakierniczego, Adam Erlich, a jednocześnie sołtys gminy Żnin zaoferował kreatywną pomoc. Jeżeli spotyka się dwóch ludzi z pasą i determinacją, na efekty długo nie trzeba czekać.

Po konsultacji z kierownictwem firmy powstał projekt inspirowany bolidem F1 zespołu Mercedes-AMG. Praca wykonana została zgodnie ze standardami marki, a kolorystyka dopasowana do kultowych barw. Projekt ma wzmocnić morale zawodnika, właściciela i zachęcić do osiągania jak najlepszych wyników i czasów w „ślizgach na wodzie”.

Prowadzeni doświadczeniem. Napędzani jakością.

Powyższe zwroty to nie jedyne motto dla naszych pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności, łódź została przekształcona w dzieło sztuki, co stanowi doskonały przykład połączenia precyzji technicznej z artystyczną wrażliwością. Efekt końcowy, zaskakujący zarówno intensywnością barw, jak i trwałością wykonania, stanowi potwierdzenie wysokich kompetencji zespołu oraz ich umiejętności adaptacji do nietypowych projektów. Współpraca z Bartoszem Rochowiakiem oraz jego osiągnięcia na arenie międzynarodowej mogą służyć jako inspiracja dla kampanii marketingowych, które eksponują innowacyjność i technologiczne możliwości firmy, stawiając na kreatywność i indywidualne podejście do każdego projektu. Więcej o osiągnięciach Bartosza Rochowiaka można przeczytać na Yachtsmen.eu.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią historii, która nie tylko podkreśla unikalność firmy i zaangażowanie pracowników Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, ale również inspirują inne branże do eksplorowania nowych obszarów zastosowania swoich umiejętności.

Kontakt - oddział blacharsko-lakierniczy w Brzozie

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive o. Brzoza
tel.: 52 582 33 00
e-mail: recepcja-brzoza@zasadaauto.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie