OG Banner Mobile OG Banner

Używane samochody dostawcze sprawdzone przez ekspertów - korzyści z programu Mercedes-Benz Certified

Używane samochody dostawcze sprawdzone przez ekspertów - korzyści z programu Mercedes-Benz Certified

Każdy samochód Mercedes-Benz Certified jest rzetelnie sprawdzony przez naszych ekspertów. Po przeglądzie wystawiamy certyfikat potwierdzający pełną gotowość pojazdu do pracy. Co więcej, każdy samochód dostawczy Mercedes-Benz dostaje gwarancję jako dowód na niezawodność i żywotność naszych samochodów.

Nasze oferty używanych samochodów dostawczych

24-miesięczna gwarancja na pojazd.

Gwarancja na pojazd obowiązuje równie długo, jak w przypadku fabrycznie nowego samochodu dostawczego Mercedes-Benz. W przypadku awarii oczywistością jest możliwość szybkiej i rzetelnej naprawy w warsztacie Mercedes-Benz.

12 miesięcy gwarancji mobilności MobiloVan.

Nasz serwis obejmuje usługi od szybkiej i kompetentnej pomocy udzielanej przez Service24h po udostępnienie pojazdu zastępczego – aby oferować gwarancję mobilności w całej Europie także w razie awarii. Ponadto przy regularnym serwisowaniu u dealera Mercedes-Benz gwarancja wydłuża się na okres do 30 lat od pierwszej rejestracji.

Gwarancja przebiegu.

Twój certyfikowany Van ma gwarantowany przebieg. W oparciu o historię pojazdu, (cyfrową) książkę przeglądów i pozostałe dostępne informacje, Twój Dealer Mercedes-Benz Certified sprawdził poprawność wskazania przebiegu Twojego auta.

Badanie techniczne.

Kupując samochód dostawczy Mercedes-Benz Certified nie musisz się zajmować od razu tematem obowiązkowego badania technicznego – pieczęć potwierdzająca jego aktualność jest maksymalnie sprzed 3 miesięcy.

Nie martw się o przegląd okresowy.

Abyś mógł skupić się na swojej działalności gospodarczej, a nie na serwisowaniu samochodu, partner Mercedes-Benz Certified zatroszczy się o to, aby od momentu sprzedaży zalecany okres międzyprzeglądowy upłynął nie wcześniej niż po 6 miesiącach lub po przejechaniu 10 000 km.

Wzbogacenie samochodu o Mercedes me.

Zdecyduj się na cyfrowe unowocześnienie Twojego samochodu dostawczego i spraw, by codzienna praca była jeszcze łatwiejsza i efektywniejsza. Usługi Mercedes me connect dla klientów biznesowych gwarantują, że Ty i Twoja firma będziecie zawsze i wszędzie połączeni ze swoim pojazdem.

Z aplikacją Mercedes me masz do dyspozycji ważne informacje i pomocne funkcje – pod ręką nawet poza pojazdem.

Aplikacja serwisowa Mercedes me jest Twoim asystentem we wszystkich kwestiach serwisowych.

Oferty finansowania.

Atrakcyjne i elastyczne oferty finansowania przygotowane przez Mercede-Benz Financial Services zapewniają korzystne raty miesięczne i dopasowanie do wszystkich potrzeb.

Pojazd gotowy na jazdę testową już następnego dnia!

Abyś mógł jak najszybciej przetestować interesujący Cię pojazd na drodze, sprzedawca Mercedes-Benz Certified umożliwia jazdę testową – przeważnie w ciągu 24 godzin. Życzymy miłej jazdy!

Odkup pojazdu.

Aby jeszcze bardziej uprościć drogę do posiadania certyfikowanego samochodu dostawczego, przyjmiemy w rozliczeniu Twój dotychczasowy pojazd po uczciwej cenie. Na życzenie sprzedawca Mercedes-Benz Certified zajmie się bezpłatną wyceną pojazdu – na przykład w trakcie Twojej jazdy testowej – po czym złoży wiążącą ofertę.

 

Nasze oferty używanych samochodów dostawczych

 

 

 

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie