OG Banner Mobile OG Banner

eActros i eCanter - Wyjątkowe Spotkania z Elektromobilnością dla klientów z branży Samochodów Ciężarowych i Specjalistycznych

eActros i eCanter - Wyjątkowe Spotkania z Elektromobilnością dla klientów z branży Samochodów Ciężarowych i Specjalistycznych

W dniach 19-22 marca 2024 roku oddziały Sobiesław Zasada Automotive w Brzozie, Modlniczce i Rzeszowie stały się miejscem wyjątkowych spotkań związanych z wprowadzeniem na polski rynek w pełni elektrycznych samochodów ciężarowych Mercedes-Benz eActros i Fuso eCanter. Te dni są świadectwem naszego zaangażowania w promowanie zrównoważonego rozwoju i nowoczesnych technologii w transporcie ciężkim.

Spotkania z przyszłością

Nasi klienci oraz zaproszeni goście mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie elektromobilności. Przez cztery inspirujące dni, nasze oddziały przemieniły się w centra wymiany wiedzy i doświadczeń, gdzie przedstawione zostały plany i możliwości przyszłości transportu ciężarowego.

Nowości w elektromobilności. 

eActros 300 i eActros 400.

Jednym z kulminacyjnych punktów spotkań była możliwość bezpośredniego zapoznania się z innowacyjnymi modelami pojazdów elektrycznych. Pełne emocji były prezentacje w pełni elektrycznych modeli eActros 300 oraz eActros 400 z zabudową izotermiczną. Te pojazdy, będące na czele transformacji w transporcie ciężarowym, zyskały szczególną uwagę i zainteresowanie wśród uczestników.

Specjalne sesje dla branży komunalnej.

eCanter 7C18 - z myślą o selektywnej zbiórce odpadów

Wydarzenie to miało także swoje specjalne sesje dedykowane przedstawicielom branży komunalnej. Przedstawiliśmy model eCanter 7C18, zaprojektowany z myślą o selektywnej zbiórce odpadów, który stanowi odpowiedź na rosnące wymagania ekologiczne i potrzeby miast oraz gmin w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Zainteresowanie przekroczyło oczekiwania

Pogoda sprzyjała spotkaniom, a zainteresowanie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Interakcje z klientami, żywe dyskusje i wymiana doświadczeń pokazały, że temat zero-emisyjności w transporcie ciężarowym jest nie tylko aktualny, ale również pełen perspektyw na przyszłość.

Podziękowania

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za obecność, Wasze chęci i zaangażowanie przyczyniły się do sukcesu tych spotkań. Wasze zainteresowanie i pasja do nowoczesnych technologii są dla nas największą motywacją do dalszego działania i inwestycji w zrównoważony rozwój.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkania i już teraz zapraszamy na przyszłe wydarzenia organizowane przez naszą firmę. Razem kształtujemy przyszłość transportu ciężarowego!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: Mercedes-Benz Truck

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie