OG Banner Mobile OG Banner

Zaawansowana technologia- poznaj kolejny atut Alfa Romeo TONALE

Zaawansowana technologia- poznaj  kolejny atut Alfa Romeo TONALE

Technologia zastosowana w Alfa Romeo Tonale służy jeszcze lepszym wrażeniom z jazdy oraz zapewnia ochronę wartości rezydualnej.

Innowacja w celu zapewnienia wartości rezydualnej

Tonale jest pierwszym samochodem na świecie z technologią niewymienialnego tokena (NFT), która stanowi prawdziwą innowacją w sektorze motoryzacyjnym. Technologia ta opiera się na koncepcji „karty Blockchain", czyli poufnego i niemożliwego do zmodyfikowania zapisu najważniejszych etapów „życia” danego pojazdu. 

Alfa Romeo jako pierwszy producent połączył samochód z cyfrowym certyfikatem NFT. Za zgodą Klienta, NFT rejestruje dane pojazdu, generując certyfikat, który może stanowić potwierdzenie ogólnego stanu samochodu, co ma wpływ na jego wartość rezydualną.

Na rynku samochodów używanych, certyfikat NFT jest dodatkowym źródłem wiarygodności, który może być przydatny zarówno dla właściciela pojazdu, jak i dla dealerów. Natomiast Klienci wybierający samochód używany, będą mogli czuć się spokojnie.

Alfa Romeo Tonale Edizione Speciale

Amazon Alexa, aby zawsze czuć się jak w domu

Alfa Romeo Tonale ma wbudowane funkcje asystenta głosowego Amazon Alexa, dzięki czemu codzienne czynności stają się jeszcze prostsze i wygodniejsze.

W zaciszu swojego domu, Właściciel pojazdu może otrzymywać m.in.  takie informacje jak: bieżące aktualizacje stanu pojazdu, sprawdzać poziom naładowania i/lub paliwa, wyszukiwać interesujące miejsca, znaleźć ostatnią lokalizację swojego samochodu, wysyłać polecenia zdalnego blokowania i odblokowywania drzwi. 

Dodatkowo, „Alexa" można użyć do dodanie produktów do listy zakupów, wyszukanie restauracji w pobliżu lub ustawienia oświetlenia czy ogrzewania podłączonego do systemu automatyki domowej, a wszystko to, pozostając jednocześnie skupionym na drodze.

Duży wyświetlacz oraz prosty i intuicyjny interfejs HMI

Najnowszy model Alfa Romeo jest w standardzie wyposażony w całkowicie nowy system informacyjno-rozrywkowy. Dzięki spersonalizowanemu systemowi operacyjnemu Android i łączności 4G z aktualizacjami Over-the-Air (OTA), oferuje on również treści, funkcje i usługi, które są na bieżąco aktualizowane.

Alra Romeo Tonale z nowym Systemem informacyjno-rozrywkowy

System ten obejmuje w pełni cyfrowy ekran zegarów o przekątnej 12,3”, główny ekran dotykowy na desce rozdzielczej o przekątnej 10,25” oraz wielozadaniowy interfejs, dzięki któremu wszystko jest na wyciągnięcie ręki, bez odwracania uwagi od drogi. Dwa duże ekrany Full TFT o łącznej przekątnej 22,5” są najlepsze w swojej klasie w tym segmencie.

 

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie