OG Banner Mobile OG Banner

Zacznij od solidnej podstawy

Zacznij od solidnej podstawy

Sprinter od 20 lat wyznacza standardy w segmencie. Tylko teraz przy zakupie modeli Sprinter Podwozie zabudowę o wartości 20 000 zł* otrzymasz gratis.

Różne opcje do zadań specjalnych.

Napęd na przednie, tylne lub wszystkie koła – dzięki 3 wersjom napędu Sprinter odnajduje się praktycznie w każdym zadaniu transportowym i dostosowuje do prawie każdego profilu jazdy.  

Dopasowanie do Twoich potrzeb.

Samochód dostawczy musi być praktyczny i ekonomiczny? A może reprezentacyjny i spełniający najwyższe wymagania w zakresie komfortu jazdy? Sprinter zapewnia to wszystko tworząc bazę opcji dla robiącej wrażenie różnorodności wersji. Bogata oferta powiększa się jeszcze, gdy uwzględnimy 4 wersje silnika.

Solidna podstawa, solidne nadwozie.

Możliwości konfiguracji Sprintera na pewno Cię zadowolą. Mając ponad 600 elementów wyposażenia dodatkowego i liczne warianty, Sprinter spełnia najbardziej indywidualne i najróżniejsze oczekiwania związane z transportem osób, materiałów lub narzędzi. W ten sposób dokładnie dostosowuje się do swego zadania, jako samochód na przykład z zabudową kufrową izotermiczną bądź chłodniczą, do transportu ładunków suchych, z zabudową integralną, jako wywrotka trójstronna, wóz strażacki, samochód policyjny czy karetka pogotowia. W zależności od profilu eksploatacji i wymagań w zakresie komfortu także wyposażenie wnętrza można dobierać indywidualnie: jeszcze bardziej komfortowe siedzenia, klimatyzację, radio i system nawigacyjny.

Kiedy już wybierzesz idealne podwozie, czas wybrać pasującą do Twoich potrzeb zabudowę.

*20 000 zł brutto (16 260 zł netto), dotyczy wybranych modeli. Po przekroczeniu ceny klient otrzyma rabat minimalny na zabudowę w wysokości 20 000 zł brutto. Promocja trwa do 31.12.2018 r.

 

>> Dowiedz się więcej na temat oferty. Skontaktuj się z wybranym oddziałem.

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie