OG Banner Mobile OG Banner

Box dachowy Mercedes-AMG

Box dachowy Mercedes-AMG
Czasami zwyczajnie potrzebujesz więcej miejsca. Gdy podróżujesz z rodziną, nawet duży bagażnik szybko osiąga swoje granice. Odpowiednie rozwiązanie przynosi nowy box dachowy Mercedes-AMG – dopracowany zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Podczas jego projektowania zachowano te same najwyższe standardy inżynierii, efektywności, ekskluzywności i wzornictwa, które definiują DNA marki Mercedes-AMG. Ponadto boks został przetestowany przez zespół AMG w ramach szeroko zakrojonych jazd testowych – tak, aby zapewniał optymalne parametry z zakresu aerodynamiki, prowadzenia oraz emisji hałasu.

 

box dachowy mercedes amg

Stylowy bagażnik dachowy Mercedes AMG

Stylowo uformowaną pokrywę w kolorze szarości komety magno zdobią boczne przetłoczenia oraz błyszczący czarny panel z efektowną płetwą. Sportowy design boksu dachowego w połączeniu z wyrazistym dyfuzorem pozytywnie wpływa na aerodynamikę oraz poziom hałasu. Opór powietrza dodatkowo pomagają ograniczyć zintegrowane z pokrywą uchwyty. Ekskluzywne pochodzenie boxu podkreśla logo Mercedes-AMG umieszczone z przodu i po obu stronach pokrywy.

boksy dachowe mercedes amg

Aby spełnić zróżnicowane potrzeby użytkowników, box dachowy Mercedes-AMG został opracowany w dwóch wersjach. Oprócz odmiany pasującej do wszystkich modeli Mercedesa zaprojektowano dodatkowy wariant zalecany w szczególności do samochodów z nadwoziem coupé. Subtelna różnica polega na kształcie dyfuzora, który w drugim przypadku został w aerodynamiczny sposób dostosowany do sportowego wzornictwa aut coupé.


bagażnik dachowy mercedes amg

 

 

W codziennym użytkowaniu box dachowy Mercedes AMG zwraca uwagę wysokiej jakości materiałami i łatwą obsługą. Wykonano go z trwałego, odpornego na zużycie tworzywa sztucznego, które z łatwością „znosi” wszelkie warunki atmosferyczne. Box można wygodnie zamontować na wszystkich bagażnikach dachowych Mercedes-Benz z bazowymi relingami za pomocą intuicyjnego systemu szybkiego mocowania.

Pojemne boxy dachowe Mercedes-AMG

Bagażnik dachowy Mercedes-AMG ma pojemność 410 litrów i można go otwierać z obu stron, co ułatwia załadunek i pozwala odpowiednio rozłożyć bagaże. Maksymalna ładowność boxu wynosi 70 kg, przy czym – w pierwszej kolejności – należy zawsze przestrzegać maksymalnego dopuszczalnego obciążenia dachu danego pojazdu.

box dachowy mercedes amg

Najwyższym priorytetem w przypadku boxu dachowego Mercedes-AMG – podobnie jak w przypadku wszystkich samochodów i akcesoriów Mercedes Benz – jest bezpieczeństwo. Z tego względu konstrukcja boxu przekracza wymogi prawne i spełnia jeszcze ostrzejsze wewnętrzne normy Mercedes-Benz. Box dachowy Mercedes AMG jest zatwierdzony do jazdy z prędkością zgodną z niemieckim ograniczeniem do 130 km / h.

boksy dachowe mercedes amg

Specyfikacja bagażników dachowych Mercedes-AMG

  • Wymiary: 220 x 85 x 44 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Pojemność: 410 litrówNośność: maks. 70 kg (należy przestrzegać maksymalnego obciążenia dachu dla odpowiednich pojazdów!)
  • Masa własna: 26 kg
  • Montaż: łatwy montaż za sprawą systemu szybkiego mocowania
  • Otwarcie: z obu stron
  • Przeznaczenie: samochody osobowe AMG

Nr katalogowy boxa dla samochodów Coupe: A0008401000
Nr katalogowy boxa dla pozostałych modeli: A0008400900

Cena: 8 817 ZŁ zł brutto

źródło: media.mercedes-benz.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie