OG Banner Mobile OG Banner

Poznaj rozwiązania w zakresie ładowania Jeepów 4xe

Poznaj rozwiązania w zakresie ładowania Jeepów 4xe

Jeep® 4xe ma wiele możliwości ładowania baterii z gniazdka, które są intuicyjne, wszechstronne i proste w użyciu w każdej sytuacji. Poznaj wszystkie warianty ładowania Jeepa typu plug-in. 

Rekuperacja- ładowanie Jeepa podczas hamowania

Każdy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid może automatycznie ładować akumulator w czasie jazdy. Silnik elektryczny Jeepa 4xe zasilany jest przez akumulator o mocy 11.4 kWh, który może być ładowany np. podczas fazy zwalniania. Odzyskiwanie energii poprzez hamowanie odzyskowe określamy jako rekuperację.

 

jeep_wrangler_4xe_overview_easywallbox_dsk_1450x555

ŁADOWANIE W DOMU

Dzięki narzędziom do ładowania modeli Jeep plug-in hybrid, opracowanym przez Mopar®, jesteśmy gotowi stawić czoła każdej przygodzie. Mamy do dyspozycji trzy rozwiązania, spełniające różne potrzeby w zakresie łączności i zdalnej obsługi. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe i proste w użyciu.

Domowy przewód ładowania

Nowy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid jest standardowo wyposażony w kabel do ładowania, umożliwiający pełne naładowanie akumulatora za pomocą zwykłego gniazdka. Czas pełnego naładowania akumulatora od zera to mniej niż 4 godziny.

img-1

easyWallbox

EasyWallbox, dedykowany samochodem z gamy Jeep 4xe (dostępny na życzenie ) jest inteligentną i intuicyjną ładowarką, którą można łatwo zamontować w domu bez pomocy elektryka. Jest to rozwiązaniem typu "Plug&Play", którym można zarządzać przez Bluetooth.

img-2

Dzięki prostej konfiguracji easyWallbox, będzie wiedział ile energii jest wykorzystywane przez urządzenia domowe i odpowiednio dostosuje moc ładowania, tak aby uniknąć przeciążenia sieci. Jest również w stanie zapisywać i wykorzystywać dane poprzednich cyklów, aby zoptymalizować proces ładowania.

ŁADOWANIE GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Jeśli ładowanie nie jest możliwe w Twoim domu, możesz skorzystać z przewodu ładującego, pasującego do wszystkich ogólnodostępnych punktów ładowania w Europie.

Dzięki kablowi Mode 3 możesz w prosty sposób naładować swojego Jeepa® 4xe Plug-in Hybrid na dowolnej publicznej stacji szybkiego ładowania, na przykład na parkingu w supermarkecie lub na lotnisku. Moc ładowania 7,4 kW umożliwia naładowanie samochodu w zaledwie 1 godz. i 40 minut. 

Karta EV z funkcją rezerwacji, płatności i roamingu

Dzięki elektronicznej karcie EV możesz ładować swój pojazd na każdej stacji w Europie w stałych stawkach. Ta sama cena za każdym razem. 

Aplikacja mobilna Jeep®

Z aplikacją mobilną My Uconnect, możesz z łatwością zarządzać ładowarkami wallboxes i publicznymi stacjami ładowania bezpośrednio ze swojego smartfona. 


My eCharge

  • Dzięki usłudze i karcie My easy Charge możesz znaleźć na mapie prawie 200 000 publicznych stacji ładowania w ponad 21 krajach w Europie i naładować swojego Jeepa® 4xe Plug-in Hybrid. Skorzystaj z najlepszych ofert dostawców usług ładowania i wybierz najkorzystniejszą dla siebie umowę, zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.
  • Przejdź na stronę my Jeep, aby zamówić kartę i otrzymać ją bezpośrednio do domu.

My Car

  • Sprawdź stan naładowania akumulatora.

My Navigation

  • Znajdź najbliższą publiczną stację ładowania i oblicz trasę na pozostałym stanie naładowania akumulatora.

My Remote

  • Zarządzaj i zaplanuj doładowanie.

Sparuj swojego Jeepa® 4xe z napędem hybrydowym plug-in ze swoim smartfonem, używając mobilnej aplikacji My Uconnect i uwolnij jego pełny potencjał.

Aby zakupić akcesoria do ładowania Jeepa 4xe skontaktuj się z nami:

Sebastian Gibadło
sebastian.gibadlo@zasadaauto.pl  tel. +48 12 25 25 267
Sobiesław Zasada Automotive Oddział Kraków

Grzegorz Grzejdziak
grzegorz.grzejdziak@zasadaauto.pl tel. +48 42 225 97 31
Sobiesław Zasada Automotive Oddział Starowa Góra k. Łodzi

Michał Sernicki
michal.sernicki@zasadaauto.pl tel. +48 33 811 95 73
Sobiesław Zasada Automotive Oddział Bielsko-Biała

Adrian Kalisz
adrian.kalisz@zasadaauto.pl tel. +48 18 531 01 09
Sobiesław Zasada Automotive Oddział Nowy Sącz

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie