OG Banner Mobile OG Banner

Produkt Sezonu Jesień 2023

Produkt Sezonu Jesień 2023

Przywitaj jesień w wielkim stylu i zadbaj o ochronę wnętrza swojego samochodu z naszym jesiennym 15% rabatem.

Nadchodzi jesień, a to zawsze oznacza nowe wyzwania. Pogarszające się warunki na drodze, spadające temperatury i ostatnie promienie letniego słońca jednoznacznie zwiastują nadejście chłodniejszych dni. Wszystko to może odbić się na Twoim samochodzie. Dlatego w naszej jesiennej selekcji produktów pomyśleliśmy o ochronie wnętrza Twojego Mercedesa

 

Gumowe maty podłogowe

Na zewnątrz pada? Dookoła błotnisty teren? Dzięki gruntownie przetestowanym i łatwym w czyszczeniu matom podłogowym Mercedes‑Benz, wykonanym z wytrzymałej gumy, w Twoim samochodzie będzie czysto przez cały rok.

gumowe maty Mercedes-Benz

 

Maty do bagażnika

Łatwe w czyszczeniu gumowe maty do bagażnika to najlepsze rozwiązanie na codzienne trasy. Maty wykonane z trwałego materiału są dostosowane do Twoich różnorodnych potrzeb i pozwalają na pełne wykorzystanie przestrzeni bagażowej.

gumowy wklad do bagaznika mercedes-benz

 

---

Plecaki

Stylowy wygląd i miejsce na wszystko, co musisz mieć przy sobie, to tylko niektóre z zalet najwyższej jakości plecaków Mercedes‑Benz.

plecaki mercedes-benz

Zapachy do samochodu

Wzbogać swoje wrażenia z jazdy dzięki oryginalnemu zapachowi Mercedes‑Benz. Dobierz nuty, które harmonijnie współgrają z Twoim nastrojem i doskonale podkreślają charakter samochodu.

zapach air balance mercedes-benz

 

Jesienny rabat obowiązuje do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Rabat obejmuje tylko wybrane produkty z każdej kategorii.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie